Obrączki i biżuteria ślubna Węc - Twój Jubiler - Opinie, ceny, zdjęcia
Węc - Twój Jubiler
Węc - Twój Jubiler

od 50 do 10000 zł

Węc - Twój Jubiler

Oferta

  • pierścionki zaręczynowe
  • biżuteria ślubna

Dodatkowe usługi

  • naprawa biżuterii, usługi grawerowania

Działamy w obszarach

Biżuteria ślubna Obrączki Pierścionki zaręczynowe

O nas

Węc - Twój Jubiler.
Jesteśmy rodzinną, krakowską firmą złotniczą z długoletnią tradycją oraz doświadczeniem w branży jubilerskiej. Nasza pracownia istnieje od 1999 roku. Prowadzimy profesjonalne doradztwo w zakresie sprzedaży biżuterii złotej i srebrnej. W swojej ofercie posiadamy duży wybór obrączek ślubnych oraz pierścionków zaręczynowych z diamentami i innymi kamieniami szlachetnymi. Wykonujemy również usługi jubilerskie takie jak naprawa biżuterii czy usługi grawerskie. W naszej firmie pracują również osoby, które zajmują się projektowaniem biżuterii. Dzięki temu realizujemy zamówienia bardzo indywidualne. Jesteśmy w stanie stworzyć wymarzoną biżuterię według pomysłu i wyobrażenia najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy najwyższą jakość nie tylko tworzonych i sprzedawanych przez nas wyrobów, ale także najwyższe standardy obsługi klienta. Nasi pracownicy zarówno złotnicy jak i doradcy klienta to kompetentny i sprawdzony zespół profesjonalistów. Jako profesjonalny jubiler w Krakowie służymy fachową poradą w zakresie wyboru biżuterii oraz obrączek ślubnych. Posiadamy w ofercie szeroki wybór zarówno jeżeli chodzi o kolorystykę, kształt oraz zdobnictwo obrączek. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, tak, aby obrączki nie tylko były pamiątką na całe życie, ale przede wszystkim, aby spełniały wszystkie wyobrażenia naszych klientów. Zamawiając u nas wymarzone obrączki ślubne otrzymujecie Państwo pakiet usług Gratis, który zawiera:
- Napisy wewnątrz obrączek
- Bezterminowe, jednorazowe odnowienie każdej z obrączek
- Bezterminową, jednorazową korektę rozmiaru każdej z obrączek
- Odświeżenie biżuterii ( np. pierścionka zaręczynowego ) do wysokości 50 zł ( wg naszego cennika )

Pytania i odpowiedzi

Obrączki można zamówić bezpośrednio w naszych salonach stacjonarnych w Krakowie przy ul. Kurczaba 3 lub w Krzeszowicach Rynek 2. Właśnie tam nasi fachowi doradcy pomogą w wyborze wymarzonych obrączek. Obrączki można zamówić również przez naszą stronę internetową: wec.com.pl

Zalecamy, aby nad wyborem wymarzonych obrączek zastanowić się nie później niż 1,5 miesiąca przed datą ślubu. Warto zmierzyć rozmiar palca kilkukrotnie – w chłodny oraz ciepły dzień. Dzięki temu zyskacie pewność, że rozmiar jest odpowiedni, a pozostałe parametry typu szerokość lub wysokość zapewniają komfortowe użytkowanie.

Oczywiście w tym celu należy wysłać do nas zdjęcie wymarzonych obrączek wraz z zapytaniem na adres projekty@wec.com.pl

Składając zamówienie na obrączki ustalamy tekst grawerunku. Gotowe, kompletne zamówienie przygotowujemy na ustalony termin. Poza standardowym grawerem laserowym coraz częściej Pary Młode nadają swoim obrączkom wyjątkowego, spersonalizowanego wykończenia. Aby to uzyskać na obrączkach możemy wygrawerować: odręczne napisy, odcisk palca ukochanej osoby czy też fragment zapisu EKG.

W naszej Firmie oferujemy również usługę korekty rozmiaru, odnowę obrączek oraz możliwość oprawy kamieni w obrączkach.

Opinie

5.0

Średnia ocena: 5.0 / 5 z 2 opinii

5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
0
0%
Węc - Twój Jubiler
Węc - Twój Jubiler

od 50 do 10000 zł

jakość usługi

zgodność z ofertą

komunikatywność

terminowość

Podaj imię:*

Podaj adres email:*

Treść opinii:*

*Pola obowiązkowe

Wiadomość do

Węc - Twój Jubiler

*pola obowiązkowe