Moda męska Giacomo Conti - Opinie, ceny, zdjęcia
Giacomo Conti
Giacomo Conti

od 399 do zł

Giacomo Conti

Oferta

  • krawat
  • spinki do mankietów
  • koszula

Działamy w obszarach

Dodatki Galanteria Garnitury Koszule Marynarki Muszki, krawaty i poszetki

O nas

Włoski szyk i wyczucie stylu. Polska marka Giacomo Conti od ponad 10 lat kreuje modę męską w kanonie nowoczesnej, niewymuszonej elegancji. Projekty wychodzące spod skrzydeł wybitnych projektantów są nie tylko wykonane z najlepszych jakościowo tkanin sprowadzanych od europejskich producentów, ale również wpisane w najnowsze, światowe trendy.

Kolekcja ślubna Giacomo Conti to przestrzeń do niepowtarzalnych historii, opowiedzianych indywidualnymi potrzebami naszych klientów. Najlepszy styl połączony z perfekcyjnym krawiectwem zmieniają zakup garnituru ślubnego w osobisty proces kreacji męskiej elegancji.

Harmonijne i stylowe wzornictwo, dostępne jest w bogatej ofercie kolorystycznej. Garnitury, marynarki, spodnie i dodatki Giacomo Conti są kluczem do stworzenia idealnej stylizacji dla Pana Młodego.

Posiadająca prawie 80 salonów w całej Polsce marka eleganckiej odzieży męskiej GIACOMO CONTI to synonim starannego polskiego krawiectwa i włoskiej lekkości designu.

Najszlachetniejsze tkaniny sprowadzane od renomowanych europejskich producentów, dbałość o detale wykończeń gwarantowana szyciem wyłącznie w Polsce, najmodniejsze fasony i kolory, a także perfekcyjna obsługa Klienta. Zrób miejsce dla swoich marzeń – wszystko, czego potrzebujesz w tym wyjątkowym dniu w jednym salonie: garnitur, garnitur smokingowy, smoking, koszula, krawat, mucha, spinki, buty wizytowe.
Niech klasa i elegancja idą w parze z wielką miłością!

Pytania i odpowiedzi

Spotkanie nie jest wymagane, jednak warto zasięgnąć porad wykwalifikowanych doradców przed przystąpieniem do zakupu

Usługa „ Szycie na miarę”- czas realizacji zamówienia do 6 tygodni. Gotowe modele garniturów dostępne są od ręki w salonach Giacomo Conti oraz na giacomo.pl.

Oczywiście, można robić zdjęcia.


Wybierając garnitur w Giacomo Conti, zyskujesz darmowe poprawki krawieckie przez 1 rok od daty zakupu.

Opinie

4.0

Średnia ocena: 4.0 / 5 z 1 opinii

5
0%
4
100%
3
0%
2
0%
1
0%
0
0%
Giacomo Conti
Giacomo Conti

od 399 do zł

jakość usługi

zgodność z ofertą

komunikatywność

terminowość

Podaj imię:*

Podaj adres email:*

Treść opinii:*

*Pola obowiązkowe

Wiadomość do

Giacomo Conti

*pola obowiązkowe