Akcesoria ślubne Krysztaly.pl - Opinie, ceny, zdjęcia
Krysztaly.pl
Krysztaly.pl

od do zł

Krysztaly.pl

Oferta

  • prezenty dla gości
  • prezenty dla pary młodej
  • dekoracje

Dodatkowe usługi

  • grawer

Działamy w obszarach

Prezenty dla gości i rodziców

O nas

Dla Par Młodych oferujemy: kryształowe kieliszki do szampana z indywidualnym grawerem, kryształowe kieliszki do wina z indywidualnym grawerem, kryształowe kieliszki oszukane 15ml, kryształowe zestawy jako prezent na podziękowanie na rodziców.
Oferujemy produkty wykonywane z najwyżej jakości szkła kryształowego. Jesteśmy dziś, jednymi z niewielu, którzy oferują naczynia kryształowe. Jesteśmy marką całkowicie polską, która skupia się na tradycyjnej technice wytwarzania kryształu. Produkujemy ręcznie formowane, dmuchane, szlifowane i malowane szkło kryształowe, które cieszy się popularnością na polskich stołach, ale także na całym świecie. Nasze naczynia kryształowe wyróżnia tradycyjna technika ręcznego szlifowania kryształu. Nasi zdobnicy to doświadczeni artyści, którzy dbają o każdy szczegół wytwarzanych produktów, przez co każdy kieliszek kryształowy czy szklanka kryształowa wędruje w Wasze ręce jako produkt unikatowy i niepowtarzalny.

Pytania i odpowiedzi

Min. 2 tyg.

Czas oczekiwania na zamówienie jest uzależniony od wybranego produkty oraz jego dostępności. Zamówienia dostarczamy na terenie całej Polski kurierem.

Wszystkie nasze produkty powstają całkowicie ręznie. Panna Młoda może wybrać rodzaj i wzór kieliszków, a także stworzyć swój indywidualny grawer np. imiona i data, inicjały i data, grafika i imiona, itp.

Posiadamy gotowe produkty z uniwersalnym grawerem.

Dodatkową usługą jest grawer oraz eleganckie opakowanie z ekoskóry.

Opinie

-

brak opinii

5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
0
0%
Krysztaly.pl
Krysztaly.pl

od do zł

jakość usługi

zgodność z ofertą

komunikatywność

terminowość

Podaj imię:*

Podaj adres email:*

Treść opinii:*

*Pola obowiązkowe

Wiadomość do

Krysztaly.pl

*pola obowiązkowe