Salon ślubny Salon Sukien Ślubnych Brada Jolanta Tkocz - Opinie, ceny, zdjęcia
Salony ślubne
Salon Sukien Ślubnych Brada Jolanta Tkocz

od 2400 do 3100 zł

Salon Sukien Ślubnych Brada Jolanta Tkocz

Oferta

  • buty
  • akcesoria do włosów
  • welon
  • biżuteria

Dodatkowe usługi

  • Szyjemy suknie do ślubu cywilnego oraz suknie dla druhen, a także sukienki komunijne

Działamy w obszarach

Akcesoria do włosów Biżuteria ślubna Dodatki Galanteria Obuwie damskie Suknie ślubne Welony

O nas

Suknie Ślubne ,,Brada" Jolanta Tkocz to salon, który ma za sobą 22-letnie doświadczenie.
Co nas wyróżnia?
To, że SZYJEMY NA MIARĘ , co gwarantuje, że w tym szczególnym dniu suknia będzie idealnie dopasowana i zostaną dopracowane wszystkie detale.
Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje i WŁASNE PROJEKTY klientek. Tworząc suknię ślubną wykorzystujemy najlepszej jakości tkaniny, hafty, gipiury, aplikacje, które prezentujemy przy wyborze sukni.
Podkreślam, że wszystkie hafty na naszych sukniach naszywamy ręcznie! Nigdy NIE SĄ KLEJONE, przez co nasze suknie wyróżniają się wysoką trwałością i wysoką jakością.
Do każdej klientki podchodzimy indywidualnie, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że to najważniejszy dzień w Waszym życiu, dlatego słuchamy, służymy pomocą, rozumiemy Wasze emocje.
W przytulnym wnętrzu i przyjaznej atmosferze można bez pośpiechu przymierzyć różne fasony i spokojnie podjąć decyzję o tej jedynej.

Prowadzimy również komis sukien ślubnych i na bieżąco przeceniamy suknie nowe z wystawy, co daje możliwość kupna sukni w tańszych cenach.

DROGIE KLIENTKI, ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ TELEFONICZNEGO UMÓWIENIA SIĘ NA SOBOTY ORAZ W TYGODNIU PRZED GODZINĄ 11.00 I PO 17.00.

Mogą Panie również odwiedzić nasz profil na Facebooku.

Pytania i odpowiedzi

Bardzo mile widziane wcześniejsze umówienie się na przymiarkę, najlepiej z tygodniowym wyprzedzeniem.

Najczęściej klientki przychodzą wybierać suknię 8-6 miesięcy przed ślubem. Wówczas informuję, że czekają nas 3 przymiarki, z których ostatnia będzie odbiorem( dwa tygodnie przed ślubem), ale istnieje możliwość uszycia sukni w krótszym terminie pod warunkiem, że hurtownia będzie mieć na stanie wybrany haft i materiał.

Nie mamy na stanie, ale jest możliwość uszycia według własnego pomysłu.

Tak, można, ponieważ zdajemy sobie sprawę jak ważny jest ten wybór. Dzięki tej możliwości klientki mogą na spokojnie przeanalizować wybór sukni swoich marzeń.

Oczywiście jesteśmy otwarci na wszelki propozycje i przeróbki. Suknie są szyte od podstaw, co jest naszym największym atutem, ponieważ daje to możliwość komponowania i zmieniania sukni według własnej koncepcji z profesjonalną doradą z naszej strony. Cena modyfikacji zależy od dodatkowych potrzebnych materiałów.

Szyjemy suknie do ślubu cywilnego oraz suknie dla druhen, a także sukienki komunijne. W ofercie posiadamy obuwie, biżuterię, welony, stroiki.

Większość modeli jest dostępne na sklepie, lecz jest to zmienne, ponieważ suknie sprzedawane są na bieżąco.

Opinie

-

brak opinii

5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
0
0%
Salony ślubne
Salon Sukien Ślubnych Brada Jolanta Tkocz

od 2400 do 3100 zł

jakość usługi

zgodność z ofertą

komunikatywność

terminowość

Podaj imię:*

Podaj adres email:*

Treść opinii:*

*Pola obowiązkowe

Wiadomość do

Salon Sukien Ślubnych Brada Jolanta Tkocz

*pola obowiązkowe