Papeteria ślubna Dalia - Opinie, ceny, zdjęcia
Dalia
Dalia

od 1.79 do 8 zł

Dalia

Oferta

  • winietki
  • zawieszki na alkohol
  • zaproszenia
  • tablica gości

Działamy w obszarach

Tablica gości Winietki Zaproszenia Zawieszki na alkohol

O nas

Dalia – nasza pasja bierze się z serca!

Od kilku lat zajmujemy się tworzeniem wyjątkowej papeterii ślubnej. W naszej ofercie znajdziecie bardzo duży wybór zaproszeń ślubnych, zaczynając od eleganckich, klasycznych zaproszeń glamour, poprzez zaproszenia z motywami kwiatów i liści, aż do zaproszeń ekologicznych, rustykalnych i w stylu boho. Wszystkie nasze zaproszenia i dodatki ślubne są tworzone ręcznie, co zapewnia im niepowtarzalność i klasę. Starannie zaprojektowany każdy szczegół daje poczucie elegancji i estetyki oraz nadaje zaproszeniom szczególny charakter. Ekskluzywny wygląd zaproszeń zapewniają najwyższej jakości materiały. Bogata gama papierów pozwala stworzyć wyjątkowe zestawienia kolorystyczne, dzięki czemu Państwa zaproszenia nabiorą niezwykłego uroku. Przygotowane przez nas zaproszenia mogą Państwo modyfikować według własnego uznania – wybierając kolor i fakturę papieru, kolor wstążek oraz czcionki i teksty. Do każdego modelu zaproszeń ślubnych na Państwa życzenie tworzymy komplety papeterii ślubnej, tak aby całość pięknie prezentowała się na stołach weselnych. W różnorodnych stylach wykonujemy plany stołów weselnych, winietki – wizytówki dla gości, zawieszki na alkohol, numery stołów oraz wiele innych. Nasza praca jest naszą pasją, dlatego w wykonanie każdego zamówienia wkładamy całe serce. Wiemy, że ślub jest najpiękniejszym dniem w życiu i wszystko powinno być idealne, w związku z czym każdy nasz produkt wykonany jest z wielką starannością i dbałością o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół.

Pytania i odpowiedzi

Posiadamy dwa terminy realizacji. 1. Termin standardowy do 10 dni roboczych od akceptacji projektu. Wybierając tryb standardowy pierwszy projekt zaproszeń otrzymują Państwo do 2-3 dni od momentu złożenia zamówienia. Cała realizacja w tym trybie zależy od sprawnej wymiany informacji i trwa około dwóch, maksymalnie trzech tygodni. 2. Termin expres do 2-3 dni roboczych od akceptacji projektu. Wybierając tryb expres projekt otrzymują Państwo w dzień złożenia zamówienia lub w dniu następnym.

Zamówione zaproszenia ślubne są w całości personalizowane. Mogą Państwo przesłać swój własny tekst oraz wiersze bądź wybrać je z naszych propozycji. Do wyboru są również czcionki i rebusy ślubne. W zależności od wybranego modelu zaproszenia można zmienić kolor kartonu, jego fakturę oraz kolor wstążek. W naszych projektach zaproszeń możemy wprowadzać wiele zmian. Możliwa jest zmiana formatu zaproszeń, wymiana lub usunięcie niektórych elementów na przykład zastąpienie wstążki sznurkiem czy kartonu wizytówkowego kartonem perłowym. Ogranicza nas tylko Wasza wyobraźnia! Zaproszenia personalizujemy zgodnie z przesłaną przez Państwa listą gości lub zostawiamy wykropkowane do samodzielnego uzupełnienia. Przed wydrukiem otrzymują Państwo projekt zaproszeń do akceptacji. Przygotowujemy również projekty indywidualne, dopasowane do stylu uroczystości.

winietki, zawieszki na wódkę, menu weselne, plany stołów, numery stołów, księgi gości, pudełka i skrzynie na koperty, poduszki i szkatułki na obrączki, podziękowania dla rodziców, podziękowania dla gości, pudełka na ciasto, zaproszenia dla rodziców, zaproszenia dla świadków, koperty ozdobne, kotyliony, konfetti, ozdoby do włosów, kieliszki na szampana, “oszukane” kieliszki na wódkę 15 ml.

Opinie

-

brak opinii

5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
0
0%
Dalia
Dalia

od 1.79 do 8 zł

jakość usługi

zgodność z ofertą

komunikatywność

terminowość

Podaj imię:*

Podaj adres email:*

Treść opinii:*

*Pola obowiązkowe

Wiadomość do

Dalia

*pola obowiązkowe