Salon ślubny Rosa Marie - Opinie, ceny, zdjęcia
Rosa Marie
Rosa Marie

od 2500 do 5000 zł

Rosa Marie

Oferta

  • buty
  • akcesoria do włosów
  • welon
  • biżuteria

Dodatkowe usługi

  • poprawki krawieckie

Działamy w obszarach

Akcesoria do włosów Bielizna damska Biżuteria ślubna Dodatki Suknie ślubne Welony

O nas

Rosa Marie od wielu lat na rynku zajmuje się szyciem sukien ślubnych. Każdy projekt przygotowywany jest z najlepszej jakości materiałów i wykonywane jest przez profesjonalny zespół krawiecki. Szycie miarowe umożliwia wykonywanie sukien w każdym rozmiarze i uwzględniając suknie ślubne plus size. W salonie firmowym w doborze sukni wspierają was doświadczone konsultantki, dzięki którym ten trudny proces wyboru jest przyjemny i bezstresowy. Istnieje również możliwość modyfikowania sukien ślubnych według własnego upodobania, dzięki czemu można stworzyć swoją własną indywidualną kreację w której Panna Młoda będzie czuć się wyjątkowo i niebanalnie. W ofercie posiadamy stroje pierwszokomunijne dla grup parafialnych i indywidualnych klientów.

Pytania i odpowiedzi

Polecamy zarezerwować termin :) Wtedy do dyspozycji Pani Młodej jest pełna godzina z konsultantką. Szczególnie na soboty ( minimum z tygodniowym wyprzedzeniem)

Prosimy o złożenie zamówienia min. 6 miesięcy przed ślubem

Tak. Konsultantka pomoże chętnie zrobić zdjęcie na którym Panna Młoda będzie wyglądać korzystnie, nawet jeśli suknia będzie troszkę niedopasowana :)

Jak najbardziej, możemy przygotować nawet projekt sukni od początku pod wymagania Pani Młodej. Można nanosić zmiany na oryginalne modele w obszarze koloru i fasonu ( np. zmieniać spódnice, pogłębić lub zrobić płytszy dekolt, dodać do sukni rękaw, dodać lub odjąć koronkę...) W większości przypadków nie zmienia to co, chyba, że dodajemy np. rękaw, brokat lub warstwy spódnicy itp.

Posiadamy w sprzedaży również biżuterie, obuwie ślubne, welony i ozdoby do włosów. W salonie poza szyciem miarowym istnieje również możliwość kupna sukien z ekspozycji oraz wykonujemy poprawki krawieckie na sukniach. W sporadycznych przypadkach również podejmujemy się prania sukni ślubnej.

Tak. Wszystkie modele są dostępne. Ponadto dostępne jest trochę więcej modeli - wszystkie można obejrzeć na naszym fanpage'u na FB.

Opinie

-

brak opinii

5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
0
0%
Rosa Marie
Rosa Marie

od 2500 do 5000 zł

jakość usługi

zgodność z ofertą

komunikatywność

terminowość

Podaj imię:*

Podaj adres email:*

Treść opinii:*

*Pola obowiązkowe

Wiadomość do

Rosa Marie

*pola obowiązkowe