Papeteria ślubna Podręcznie - Opinie, ceny, zdjęcia
Podręcznie
Podręcznie

od 1 do 8 zł

Podręcznie

Oferta

  • winietki
  • zawieszki na alkohol
  • zaproszenia
  • tablica gości

Dodatkowe usługi

  • numery na stoły, karteczki do podziękowań, pudełka na ciasto, księgi Gości i wiele innych

Działamy w obszarach

Tablica gości Winietki Zaproszenia Zawieszki na alkohol

O nas

Witamy w Podręcznie!

Kochamy miłość, rękodzieło i kreatywność- i właśnie tak działamy tworząc ślubną papeterię!
Wkładamy w nią całe nasze serca i umiejętności, aby zachwycała ona Was i Waszych Gości. Absolutnie nie wychodzimy z założenia, że papeteria to jedynie trochę papieru, który "pójdzie do kosza". My głęboko wierzymy w to, że zaproszenia ślubne robią pierwsze wrażenie Waszej uroczystości, a późniejsze dodatki cudownie zdobią wyjątkowy dzień. Działając z takimi przekonaniami tworzymy dla Was produkty wyjątkowe, piękne, pełne miłości i dobra, które idealnie będą do Was pasować.

Jeśli szukacie papeterii szytej na Waszą miarę, z ogromną przyjemnością zapraszamy do współpracy!

Pytania i odpowiedzi

Zaproszenia ślubne należy zamawiać na około miesiąc przed planowaną datą ich wręczenia. Jeśli jednak nie jesteście zdecydowani, lub oczekujecie przygotowania projektu indywidualnego dopasowanego do Waszych potrzeb, pierwszy kontakt dotyczący zaproszeń powinien się odbyć około 1,5 - 1 miesiąca przed planowaną datą ich wręczenia.

Czas oczekiwania na wykonanie zamówienia to do 14 dni roboczych, a dokładny czas jest uzależniony między innymi wielkością zamówienia, czy skomplikowaniem projektu.

Nasze oferta w zdecydowanej większości bazuje na projektach tworzonych indywidualnie dla każdego klienta. Jesteśmy też otwarci na wszelkiego rodzaju pomysły naszych klientów, oraz sami staramy się kreatywnie podejść do każdego projektu, w związku z czym tworzone przez nas prace odpowiadają przede wszystkim charakterom naszych klientów.

Pracujemy tworząc projekty indywidualne dla każdego naszego Klienta, ale posiadamy też bazę gotowych wzorów dostępnych w naszym sklepie internetowym.

Tworzymy zaproszenia ślubne, RSVP, Save the date, winietki, menu weselne, zawieszki na alkohol, karteczki z podziękowaniem dla gości, prośby o zostanie świadkową/świadkiem, plany i numery stołów, plakaty, papeterię związaną z innymi okazjami, i wiele innych. Zapraszamy do kontaktu!

Opinie

-

brak opinii

5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
0
0%
Podręcznie
Podręcznie

od 1 do 8 zł

jakość usługi

zgodność z ofertą

komunikatywność

terminowość

Podaj imię:*

Podaj adres email:*

Treść opinii:*

*Pola obowiązkowe

Wiadomość do

Podręcznie

*pola obowiązkowe