Obrączki i biżuteria ślubna MGP Aurarius Tryjefaczka - Opinie, ceny, zdjęcia
Obrączki i biżuteria ślubna
MGP Aurarius Tryjefaczka

MGP Aurarius Tryjefaczka

Działamy w obszarach

Biżuteria ślubna Obrączki Pierścionki zaręczynowe Spinki do mankietów

O nas

Jesteśmy rodziną... Projektujemy i tworzymy biżuterię używając tradycyjnych technik złotniczych i jubilerskich. Zależy nam na pokazaniu wartości wyrobów ręcznych - jest ona nieporównywalnie większa niż taśmowa produkcja, którą powiela się w tysiącach egzemplarzy. Biżuteria jest sztuką i jako sztuka powinna być traktowana. Wszystko co powstaje w naszej Pracowni ma w sobie cząstkę duszy jednego z nas. Często projektujemy wszyscy razem - a zatem mieszamy doświadczenia z dwóch światów i przekraczamy granice, tworząc niepowtarzalną biżuterię.
*
Marek Tryjefaczka - ojciec - Mistrz Złotnictwa od 1985 roku, certyfikowany Rzeczoznawca Diamentów, członek Polskiego Towarzystwa Gemmologicznego. Grzegorz Tryjefaczka - syn - Mistrz Złotnictwa, członek Polskiego Towarzystwa Gemmologicznego, Rzeczoznawca Diamentów HRD Antwerp. Patrycja Tryjefaczka - córka - projektantka biżuterii, rzeźbiarka, absolwentka wydziału Rzeźby Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie, stypendystka Kunsthogskolen i Oslo w Norwegii na wydziale Biżuterii i Metalu.

Pytania i odpowiedzi

Spotkanie w naszym Salonie lub on-line z naszym Doradcą Klienta

Około 3-4 tygodnie (nasze obrączki i biżuteria wykonywane są ręcznie)

Oczywiście :)

Tak

Biżuteria z diamentami i kolorowymi kamieniami szlachetnymi ze złota lub platyny. Projektowanie i ręczne wykonywanie biżuterii. Biżuteria zaręczynowa i okolicznościowa. Biżuteria artystyczna. Naprawa biżuterii. Kamienie szlachetne.

Opinie

-

brak opinii

5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
0
0%
Obrączki i biżuteria ślubna
MGP Aurarius Tryjefaczka

jakość usługi

zgodność z ofertą

komunikatywność

terminowość

Podaj imię:*

Podaj adres email:*

Treść opinii:*

*Pola obowiązkowe

Wiadomość do

MGP Aurarius Tryjefaczka

*pola obowiązkowe