Obrączki i biżuteria ślubna MARCIN CZOP AUTORSKA PRACOWNIA BIŻUTERII - Opinie, ceny, zdjęcia
MARCIN CZOP AUTORSKA PRACOWNIA BIŻUTERII
MARCIN CZOP AUTORSKA PRACOWNIA BIŻUTERII

od 2000 do 45000 zł

MARCIN CZOP AUTORSKA PRACOWNIA BIŻUTERII

Oferta

  • biżuteria ślubna

Działamy w obszarach

Biżuteria ślubna Obrączki Pierścionki zaręczynowe

O nas

Autorska Pracownia Biżuterii została stworzona przez Marcina Czopa, który po kilkunastu latach zdobywania doświadczenia w renomowanych krakowskich pracowniach, postanowił tworzyć i realizować swoją pasję do biżuterii pod własną marką. Dzięki swoim umiejętnościom jest w stanie sprostać najbardziej wyszukanym zleceniom. W jego pracach odnajdziemy zarówno klasyczne wzory obrączek, mniej i bardziej minimalistyczne, jak i niebanalne, awangardowe i zaskakujące. Jednak wszystkie je łączy niezmiennie wspólny mianownik- wykończenie i dopracowanie w każdym szczególe oraz jakość na najwyższym poziomie. To cechy, które sprawią, że tak ważny dla Was symbol- obrączki, przetrwają dla przyszłych pokoleń.
Marcin Czop Autorska Pracownia Biżuterii jest firmą zrzeszoną w Cechu Złotników, Jubilerów i Zawodów Pokrewnych w Krakowie.

Pytania i odpowiedzi

Proste, klasyczne czy wymyślne i awangardowe... ważne, by obrączki były odbiciem Waszych marzeń i oczekiwań. Dlatego proces zamawiania oparty jest na omówieniu pomysłów i uzgodnieniu szczegółów. Możecie tego dokonać kontaktując się ze mną mailowo, telefonicznie lub poprzez formularz kontaktowy na mojej stronie www. Możemy umówić się w mojej pracowni na spotkanie lub przeprowadzić cały proces zamówienia online. Jest także opcja zamówienia konkretnych modeli poprzez sklep na mojej stronie internetowej.

Zazwyczaj, żeby wykonać Wasze obrączki potrzebuję minimum 3 do 4 tygodni. Chociaż w trybie ekspresowym także zdarza mi się pracować (wiele zależy od konkretnej sytuacji). Zawsze możecie mnie o to zapytać. Jeśli wolicie zamówić swoje obrączki z większym wyprzedzeniem, to żaden problem- korektę o jeden rozmiar wykonuję bezpłatnie.

Oczywiście- z największą przyjemnością.

Mogę wykonać grawer ręcznie lub zlecić wykonanie laserowe- wybór należy do Was.

Tak. W pracowni zajmuję się także projektowaniem, oprawą kamieni, odnawianiem i naprawą biżuterii, przerabianiem, zmianą rozmiarów i grawerowaniem.

Opinie

-

brak opinii

5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
0
0%
MARCIN CZOP AUTORSKA PRACOWNIA BIŻUTERII
MARCIN CZOP AUTORSKA PRACOWNIA BIŻUTERII

od 2000 do 45000 zł

jakość usługi

zgodność z ofertą

komunikatywność

terminowość

Podaj imię:*

Podaj adres email:*

Treść opinii:*

*Pola obowiązkowe

Wiadomość do

MARCIN CZOP AUTORSKA PRACOWNIA BIŻUTERII

*pola obowiązkowe