Papeteria ślubna Flora i Papier - Opinie, ceny, zdjęcia
Flora i Papier
Flora i Papier

od 6 do zł

Flora i Papier

Oferta

O nas

Miło nam gościć Cię w naszej pracowni. Flora i Papier to miejsce, gdzie znajdziesz personalizowane zaproszenia i dodatki ślubne. Drukujemy na papierach ekologicznych w trosce o środowisko. Każde zamówienie to dla nas wyjątkowa historia, traktowana
z czułością i szacunkiem do Twoich pomysłów i kreatywności. Chętnie pomożemy Ci w realizacji najpiękniejszych wizji.

Pytania i odpowiedzi

Zapraszam do składania zamówień na zaproszenia minimum 3 miesiące od daty ślubu.

Czas oczekiwania to maksymalnie 10 dni roboczych od akceptacji projektu.

Flora i Papier to mała pracownia, dbająca o każdy szczegół. Drukujemy na papierach ekologicznych dbając o środowisko. Staramy się, aby każdy projekt był dopasowany do pary, dlatego nie boimy się miksować wzorów, czcionek... jesteśmy otwarci na spełnianie najróżniejszych wizji i marzeń :)

Gotowe projekty znajdziecie na naszej stronie internetowej. Oczywiście jesteśmy również otwarci na projekty indywidualne, projektowane bezpośrednio dla Was.

W naszej ofercie znajdziecie papierową oprawę ślubu (zaproszenia, dodatki, winietki, zawieszki, tablice, naklejki). Zaprojektowaliśmy również Organizer Panny Młodej, który pomoże Wam w organizacji ślubu i wesela. Aby upiększyć papeterię w naszej ofercie najdziecie odbicia lakowe i wstążki szyfonowe. A jeśli jesteście poza tematyką ślubów, zapraszamy po kartki okolicznościowe oraz plakaty botaniczne :)

Opinie

-

brak opinii

5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
0
0%
Flora i Papier
Flora i Papier

od 6 do zł

jakość usługi

zgodność z ofertą

komunikatywność

terminowość

Podaj imię:*

Podaj adres email:*

Treść opinii:*

*Pola obowiązkowe

Wiadomość do

Flora i Papier

*pola obowiązkowe