Moda męska Atelier Zabłotny - Opinie, ceny, zdjęcia
Atelier Zabłotny
Atelier Zabłotny

od 119 do 9000 zł

Atelier Zabłotny

Oferta

  • krawat
  • spinki do mankietów
  • koszula

Działamy w obszarach

Garnitury Koszule Marynarki Muszki, krawaty i poszetki

O nas

Atelier Zabłotny to marka krawiecka z prawie 30 letnim doświadczeniem w szyciu miarowym. Jako nieliczni posiadamy własną pracownię w Polsce; nie zlecamy szycia żadnym innym podmiotom, wykonujemy garnitury w całości u siebie. Naszą standardową usługą jest mocno rozbudowany system zdjęcia miary (semi bespoke) z szerokim wyborem krojów, wykończeń i dodatków. Mówiąc krótko: tworzymy garnitury od podstaw, a nie wpasowujemy klientów w gotowe szablony. Możemy modyfikować praktycznie każdy z elementów wykończenia i kroju, indywidualnie personalizować, projektować od zera. Czas potrzebny na uszycie to ok 5-6 tygodni. Jesteśmy w stanie skrócić ten termin na specjalne życzenie. W tym czasie klient ma co najmniej dwie przymiarki.

Pytania i odpowiedzi

Wspólnie decydujecie o wyglądzie ubrania Pana Młodego od samego początku jego tworzenia. Macie możliwość nieograniczonej ingerencji w krój, wykończenie. Nasz krawiec z 45-letnim stażem precyzyjnie zdejmie miarę i zadba o najwyższą jakość wykonania usługi. Doradzimy Wam w sprawie stopnia formalności stroju oraz zaproponujemy odpowiednie tkaniny i dodatki.
 
Krok 1: Poznajemy Wasze preferencje oraz szczegółu ślubu i proponujemy ubiór Pana Młodego stosowny do okoliczności i wyglądu sukni Panny Młodej.
– wybieramy wspólnie tkaniny, zbieramy kilkadziesiąt wymiarów z ciała oraz omawiamy krój, poziom dopasowania i wykończenia garnituru. 

Krok 2: Oferujemy pierwszą przymiarkę (robocza forma ubrania bez dziurek i guzików, z wszytym jednym rękawem).
– dopracowujemy krój i nanosimy potrzebne korekty.

 Krok 3: Zapraszamy do finalnej przymiarki garnituru. Razem z Wami oceniamy, jak ubranie układa się na sylwetce i w ruchu, a także czy zapewnia odpowiedni komfort.
– w nielicznych przypadkach potrzebujemy kilku drobnych korekt. Zazwyczaj przekazujemy gotowy do odbioru garnitur i udzielamy kilku praktycznych wskazówek pielęgnacyjnych.

Na każdym etapie powstawania zamówienia jest do dyspozycji nasz mistrz krawiecki z ponad 45 letnim doświadczeniem oraz osobisty asystent, który pomoże przy wyborze tkaniny, kroju i dodatków. Zapewniamy dobór akcesoriów takich jak: krawaty, muchy spinki, poszetki oraz buty. 


Istnieją również inne udogodnienia, takie jak wybór kolorowych podszewek, guzików z naturalnego rogu bawolego oraz masy perłowej, personalizacja marynarki poprzez ręcznie wyhaftowany monogram lub umieszczenie na ubraniu wszywki z imieniem i nazwiskiem właściciela. Klientom, którzy nie mają czasu, aby odwiedzić atelier, oferujemy usługę Home Service, która umożliwia umówienie spotkania we wskazanym przez klienta miejscu, również poza standardowymi godzinami pracy.

Opinie

-

brak opinii

5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
0
0%
Atelier Zabłotny
Atelier Zabłotny

od 119 do 9000 zł

jakość usługi

zgodność z ofertą

komunikatywność

terminowość

Podaj imię:*

Podaj adres email:*

Treść opinii:*

*Pola obowiązkowe

Wiadomość do

Atelier Zabłotny

*pola obowiązkowe