Zespół i DJ WM Studio - Wedding Masters DJs - Opinie, ceny, zdjęcia
WM Studio - Wedding Masters DJs
WM Studio - Wedding Masters DJs

od 4800 do 10000 zł

WM Studio - Wedding Masters DJs

Oferta

  • oświetlenie
  • efekty specjalne
  • możliwość wyboru muzyki
  • wodzirej
  • dodatkowe instrumenty

Dodatkowe usługi

  • ciężki dym, dekoracja światłem i wiele innych

Działamy w obszarach

DJ Wodzirej

O nas

Cześć! WM Studio to my - Michał i Grzegorz. Uważamy, że wesele jest przede wszystkim dla pary młodej. Jeśli chcecie zrobić wesele po swojemu, to pomożemy Wam z przyjemnością i pełnym zaangażowaniem!

Specjalizujemy się w nowoczesnych przyjęciach bez biesiady i disco polo, a zamiast typowych, oklepanych zabaw możemy zaproponować Wam nasze autorskie, niestandardowe sposoby na integrację gości. Za każdym razem tworzymy indywidualny scenariusz wesela w oparciu o Wasze preferencje. Z tego powodu z chęcią dowiemy się czegoś więcej o Waszym przyjęciu i opowiemy w jaki sposób możemy wcielić tę wizję w życie. Zróbmy razem imprezę w Waszym stylu!

Jesteśmy z Warszawy, ale gramy na terenie całej Polski.
www.wmstudio.pl
info@wmstudio.pl
730340040

Pytania i odpowiedzi

To zależy ;) Są mniej i bardziej popularne weekendy czy miesiące w roku, a narzeczeni najczęściej szukają oprawy muzycznej tuż po zarezerwowaniu terminu na sali weselnej. Większości naszych par wysyłamy ofertę ok. 1-1,5 roku przed ich weselem, ale zdarzają się nam zapytania zarówno na 4 lata do przodu, jak i 2 tygodnie przed przyjęciem. Sporadycznie pojawiają się sytuacje, w których dana para jest zmuszona zrezygnować ze swojego terminu - dlatego zawsze warto zapytać o naszą dostępność!

Poprosimy Was o przygotowanie dla nas aż sześciu list z muzyką. Nie są one jednak obowiązkowe - to Wy ustalacie w jakim stopniu chcecie mieć wpływ na repertuar na Waszym przyjęciu. Jeśli będziecie chcieli dać nam zupełnie wolną rękę w wyborze muzyki, to również bardzo dobrze się w tym odnajdziemy. Niejedno wesele już zagraliśmy i chodzą pogłoski, że mamy całkiem niezłe wyczucie w kwestii doboru utworów ;) Mamy przygotowane przykładowe playlisty weselne - znajdziecie je na Spotify.

Z każdą naszą parą układamy indywidualny scenariusz przyjęcia, a jednym z jego elementów jest wybór konkursów i zabaw. Mamy sporo naszych autorskich pomysłów na integrację gości i chętnie Wam o nich opowiemy - a ostateczna decyzja co do ich wyboru zawsze należy do Was. Najważniejszy dla nas przy prowadzeniu zabaw jest brak przymusu - zachęcamy gości do wzięcia udziału, ale nikogo na siłę nie będziemy wyciągać. Lubimy także prowadzić wszelkiego rodzaju animacje taneczne.

Możemy w trakcie wesela zmienić każdy z jego elementów, ale nie zrobimy tego bez uzgodnienia danej kwestii z Wami. Specjalizujemy się w weselach bez disco polo i ponad 90% naszych imprez odbywa się bez tego rodzaju muzyki. Dlatego jeśli umówimy się z Wami na kategoryczny zakaz disco polo, to jedyną opcją na zmianę jest Wasza wyraźna, osobiście przekazana prośba. Prośby gości o konkretne utwory staramy się w miarę możliwości realizować - o ile będą one zgodne z Waszą wizją przyjęcia.

Skupiamy się tylko na tym co związane z muzyką i oświetleniem, więc nie znajdziecie u nas napisu love czy fotobudki. Ciężki dym, dekoracja światłem czy występ dodatkowego instrumentalisty to najczęściej wybierane dodatki. Mieliśmy okazję pracować z różnymi usługodawcami, więc jeśli szukacie czegoś innego, to z dużym prawdopodobieństwem będziemy w stanie polecić Wam sprawdzoną ekipę. Na naszych imprezach nie robimy "przebieranek" i nie używamy gadżetów typu peruki, maski czy kapelusze.

Opinie

5.0

Średnia ocena: 5.0 / 5 z 1 opinii

5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
0
0%

Adres firmy

WM Studio - Wedding Masters DJs

+48 60... Pokaż numer telefonu

WM Studio - Wedding Masters DJs
WM Studio - Wedding Masters DJs

od 4800 do 10000 zł

Zadzwoń

jakość usługi

zgodność z ofertą

komunikatywność

terminowość

Podaj imię:*

Podaj adres email:*

Treść opinii:*

*Pola obowiązkowe

Wiadomość do

WM Studio - Wedding Masters DJs

*pola obowiązkowe