Sala weselna Pałac Lasotów - Opinie, ceny, zdjęcia
Pałac Lasotów
Pałac Lasotów

od 270 do 360 zł

Pałac Lasotów

Oferta

  • parking
  • kuchnia
  • ogród
  • nocleg dla gości
  • nocleg dla pary młodej

Działamy w obszarach

Pałac na wesele Pałace weselne Przestrzeń do wynajęcia

O nas

Pałac Lasotów to miejsce niezwykłe. Spotyka się tutaj historia i tradycja z nowoczesnością. To wyjątkowe połączenie jest doskonałą oprawą dla najważniejszych dni, które przeżywają nasi Goście, a które my mamy przyjemność organizować. Zaledwie 13,5 km od Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie (20 min. jazdy samochodem), blisko stolicy, a jednak z dala od zgiełku miasta. Piękny XIX-wieczny Pałac, ukryty w zielonej oazie, to miejsce, w którym przeżyte chwile zmieniają się w najpiękniejsze wspomnienia. Jesteśmy z tego dumni i dlatego głośno zapraszamy do odwiedzenia naszego miejsca i skorzystania z oferty.
Pałacu Lasotów to:
1 - Wyjątkowe miejsce z niezwykłą historią i przepięknymi wnętrzami
2 - Autorska i smaczna kuchnia w staropolskim stylu
3 - Obsługa na najwyższym światowym poziomie
4 - Nietuzinkowe atrakcje dodatkowe jak np. poszukiwania skarbów w Pałacowych Piwnicach.

Te wszystkie aspekty sprawiły, że obiekt został wyróżniony poleceniem przez portal janachowska.pl jako jeden z najlepszych obiektów w roku 2024.

Pytania i odpowiedzi

Wszystko zależy od terminu, są takie daty które należy rezerwować 2-3 lata wcześniej a są takie które można znaleźć wolne nawet pół roku do przodu. Jeśli mamy jakąś swoją konkretną datę to zwykle rezerwacje są dokonywane z 2-letnim wyprzedzeniem. W pierwszej kolejności zajmowane są zwykle terminy letnie następnie wiosenne i jesienne a na największy wybór dat jest w okolicach listopad - marzec.

Nasz Pałac jest pieczołowicie odrestaurowanym, autentycznym pałacem z połowy XIX w. Zatem swoją aurę i niepowtarzalny klimat mam w swoim DNA, jeśli zaś chodzi o czystą oprawę florystyczną i dekoratorską to jest to już w gestii naszych Gości i ich możliwości i wyobraźni. Na tym polu polecamy też sprawdzone florystki i dekoratorki.

Maksymalnie to 150 os, aczkolwiek wygodnie i z jakąś możliwością różnych ustawień to w granicach 120-130 osób.

Do każdej Pary Młodej podchodzimy indywidualnie, naszym standardem jest zapewnienie ciepłych posiłków osobą ze specjalnymi dietami i nawykami żywieniowymi jak i nietolerancjami. Zdarza się też że tworzymy całkiem nowe dania i menu na specjalne potrzeby i oczekiwania naszych Gości jak i wychodzi z kanonów kuchni polskiej do kuchni egzotycznych i światowych.

Dodatkowe strefy chilloutu w parku na przeciwko parkietu to najczęściej wybierana dodatka usługa która pozwala w pełni wykorzystać potencjał naszego wspaniałego parku. W standardzie też oferujemy możliwość poszukiwania skarbów w naszych pałacowych piwnicach przy blasku świec - jest gdzie szukać bo winnic jest prawie 700 metrów kwadratowych ! Ponadto często w historycznej wieży pałacu jest umieszczany stół z dziczyzną z wyrobami z sarny, dzika i jelenie - co stanowi dodatkowe, niepowtarzalne uzupełnienie naszej bogatej oferty.

Autentyczny pałac z połowy XIX wieku wynajmowany pod rodzinne i firmowe uroczystości, z własną kuchnią i obsługą.

Nie pobieramy dodatkowych okrytych opłat za standardowe rzeczy, typu serwis , tortu , alkoholu itp.

Opinie

-

brak opinii

5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
0
0%
Pałac Lasotów
Pałac Lasotów

od 270 do 360 zł

Usługi na wesele

WIĘCEJ

jakość usługi

zgodność z ofertą

komunikatywność

terminowość

Podaj imię:*

Podaj adres email:*

Treść opinii:*

*Pola obowiązkowe

Wiadomość do

Pałac Lasotów

*pola obowiązkowe