Sala weselna Stodoła Rasztów - Opinie, ceny, zdjęcia
Stodoła Rasztów
Stodoła Rasztów

Stodoła Rasztów

O nas

Jeśli szukasz bajecznej scenerii, pięknej zieleni, to za górami za lasami w pewnej wiosce.....ale nieopodal Warszawy....czeka na Ciebie nasza Stodoła.
Stodoła Rasztów wyróżnia się tym, iż poza przestronną salą główną, posiada dwie antresole: strefa chill, gdzie Twoi goście mogą odetchnąć i porozmawiać oraz strefa barowa, tam Twoi goście znajdą ustronne miejsce na drinka i ciekawą rozmowę z widokiem na całą imprezę.
Dodatkowo, wokół Stodoły, znajduje się pokaźna zielona przestrzeń, gdzie możecie rozstawić dodatkowy namiot taneczny, stworzyć dodatkowe strefy relaksu dla gości, czy też zorganizować uroczystość zawarcia aktu małżeńskiego w bajecznej scenerii, którą dla Ciebie przygotowaliśmy.
Zadbaliśmy o magię...piękne ciepłe światła, odbijające się od trawy, drzew i czerwonej cegły, sprawiają że goście zatracają się w sielskiej atmosferze każdego przyjęcia.

Pytania i odpowiedzi

Jest to bardzo indywidualna kwestia, rezerwacje przyjmujemy maksymalnie z dwuletnim wyprzedeniem

Nie, nie zajmujemy się dekoracjami.

170 os

tak, jesteśmy elastycznie

usługa barmańska, grillowa, live cooking, ślub w plenerze, noclegi

obiekt agroturystyczny, duża przestrzeń zielona, murowana stodoła, pokoje noclegowe

PODSTAWOWA OFERTA ZAWIERA: Uroczyste powitanie chlebem i solą Pary Młodej, Lampka szampana na powitanie Pary Młodej, Przekąski finger food na powitanie Gości ,Serwis alkoholu w coolerach z lodem, Serwis tortu (tort nie znajduje się w naszej ofercie), Cztery serwisy gorące (pierwszy dwudaniowy,) Przystawki zimne, Bufet słodki, Napoje ciepłe i zimne nielimitowane, Parking, Obsługa kelnerska, Kierownik przyjęcia, Obsługa dbająca o czystość obiektu w trakcie przyjęcia, Koszyczki łazienkowe z akcesoriami

Opinie

4.9

Średnia ocena: 4.9 / 5 z 3 opinii

5
67%
4
33%
3
0%
2
0%
1
0%
0
0%
Stodoła Rasztów
Stodoła Rasztów

Usługi na wesele

WIĘCEJ

jakość usługi

zgodność z ofertą

komunikatywność

terminowość

Podaj imię:*

Podaj adres email:*

Treść opinii:*

*Pola obowiązkowe

Wiadomość do

Stodoła Rasztów

*pola obowiązkowe