Kompleks Bankietowo-Konferencyjny Czardasz
Kompleks Bankietowo-Konferencyjny Czardasz

od 250 do 299 zł

Kompleks Bankietowo-Konferencyjny Czardasz

Oferta

  • parking
  • patio
  • pokoje i udogodnienia dla gości
  • kuchnia
  • ogród
  • klimatyzacja
  • dekoracje
  • wieczór panieński & kawalerski
  • nocleg dla gości
  • nocleg dla pary młodej

Działamy w obszarach

Sala bankietowa na wesele Wesele w plenerze

O nas

Kompleks Bankietowo- Konferencyjny „Czardasz" to jeden z najnowocześniejszych obiektów w województwie kujawsko-pomorskim położony pomiędzy Bydgoszczą a Toruniem na trasie nr 80 w Dolinie Wisły z pięknymi pejzażami i widokami zachodzącego słońca. Naszym atutem jest wysoki standard wykonania obiektu, nowoczesny design oraz ogromna przestrzeń wokół obiektu. Znakomity dojazd z każdego zakątka Polski. Posiadamy 4 sale, które udostępniamy w zależności od rodzaju planowanego bankietu. O podniebienia Państwa Gości dba nasz Szef kuchni. Wszystkie posiłki są przygotowywane przez zespół doświadczonych kucharzy.

Pytania i odpowiedzi

Posiadamy dwie sale na których odbywają się przyjęcia weselne. W zależności od liczby gości, dopasowujemy salę tak aby przyjęcie weselne odbywało się w miłej atmosferze. Dlatego dysponujemy bardzo dużą liczbą różnych terminów w różnych latach. Informacje można uzyskać pisząc do nas maila.

W podstawy wystrój sali są wliczone białe pokrowce, białe serwety i świece. Nasze salę mają nowoczesną architekturę więc pasują dekoracje od minimalistycznych do glamour. W zależności od wymagań i życzeń Pary Młodej.

Od 30-200 Gości

Oczywiście, możemy skomponować na życzenie Pary Młodej indywidualne menu. Nasz Szef kuchni ma ogromne doświadczenie w klasycznej kuchni śródziemnomorskiej. Pracował przez wiele lat w elitarnych restauracjach w Londynie, i z ogromną chęcią przygotuje spersonalizowane menu wg upodobań Pary Młodej.

Nasz obiekt to bardzo nowoczesny i przestronny kompleks. Dysponujemy : Nasz obiekt posiada : *Przestronny holl i lobby, *Salę Bankietową dużą do 200 osób ze sceną, zamykanymi roletami, tarasem zewnętrznym i wyjściem na ogród, *Salę Lawendową do 80 osób, z wyjściem na ogród, *Salę lawendową małą do 50 osób, *Sale posiadają zamykane rolety, *Dostęp do światła dziennego, *Wszystkie sale posiadają wentylację i klimatyzację, *Bezpłatny przestronny parking, *Noclegi dla Gości 60 miejsc, *Przestronny ogród

Przygotowujemy przyjęcia weselne kompleksowo. Nie pobieramy korkowego.

Opinie

-

brak opinii

5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
0
0%
Kompleks Bankietowo-Konferencyjny Czardasz
Kompleks Bankietowo-Konferencyjny Czardasz

od 250 do 299 zł

Usługi na wesele

WIĘCEJ

jakość usługi

zgodność z ofertą

komunikatywność

terminowość

Podaj imię:*

Podaj adres email:*

Treść opinii:*

*Pola obowiązkowe

Wiadomość do

Kompleks Bankietowo-Konferencyjny Czardasz

*pola obowiązkowe