Zespół i DJ Heest Events - Opinie, ceny, zdjęcia
Heest Events
Heest Events

od 6400 do 8000 zł

POLECANA WYRÓŻNIONA

Heest Events

Oferta

  • oświetlenie
  • możliwość wyboru muzyki
  • dodatkowe instrumenty

Działamy w obszarach

DJ

O nas

Spełniamy marzenia o niezapomnianych weselach z pasją i perfekcją. Jako wiodący specjaliści w branży ślubnej, oferujemy nie tylko kompleksową obsługę muzyczną - DJ, ale również profesjonalną obsługę konferansjerską. Przemawia za nami 100% zadowolenia każdej pary! Działamy głównie z polecenia, dlatego zaufajcie reputacji, która przemawia sama za siebie! 💍🎉🎶 Wasze marzenie, nasza realizacja!

Pytania i odpowiedzi

W naszym przypadku zazwyczaj nie później niż 12 miesięcy przed uroczystością. Optymalnie jednak to około 18 miesięcy przed. Niemniej jednak działamy jako grupa pasjonatów, więc czasami zdarzają nam się terminy last minute:).

Oczywiście. Zachęcamy jednak do wyboru utworów "must have", a całą resztę proponuję pozostawić nam. Podczas spotkania omawiamy każdy detal, jak również pokazujemy na przykładach jak pracujemy.

Tak, wierzymy jednak mocno, że goście świetnie się bawią przy dopasowanej do nich muzyce. Potwierdzają to również nasze doświadczenia.

Tak, zwłaszcza że nie mamy nigdy gotowej play listy:). Pracujemy "na żywo" z muzyką i dostosowujemy ją do gości i aktualnej sytuacji.

Najczęściej jest to saksofon.

Opinie

-

brak opinii

5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
0
0%

Adres firmy

Heest Events

+48 60... Pokaż numer telefonu

Heest Events
Heest Events

od 6400 do 8000 zł

Zadzwoń

jakość usługi

zgodność z ofertą

komunikatywność

terminowość

Podaj imię:*

Podaj adres email:*

Treść opinii:*

*Pola obowiązkowe

Wiadomość do

Heest Events

*pola obowiązkowe