Grupa Muzyczna MATRIX / Zespół na wesele
Grupa Muzyczna MATRIX / Zespół na wesele

od 5000 do 7500 zł

POLECANA WYRÓŻNIONA

Grupa Muzyczna MATRIX / Zespół na wesele

Oferta

  • oświetlenie
  • efekty specjalne
  • możliwość wyboru muzyki
  • wodzirej
  • dodatkowe instrumenty

Dodatkowe usługi

  • przebierane show, maszyny do dymu, sceniczne oświetlenie, dj, wodzirej, niepowtarzalne aranżacje muzyczne

Działamy w obszarach

DJ Wodzirej Zespół na wesele

O nas

Szanowni państwo Zespół Muzyczny „MATRIX” to zawodowo i bardzo dobrze brzmiący cover-band na polskiej scenie muzycznej. Jesteśmy młodym, energicznym i dynamicznym zespołem muzycznym, który poza wykształceniem posiada bardzo bogate doświadczenie sceniczne zdobyte na Polskiej scenie rozrywkowej. Zdecydowanie wyróżnia nas prezencja sceniczna, wysoki poziom artystyczny, wykonawczy, brzmieniowy i wizualny. Naszym atutem są doskonałe wokale damsko- męskie brzmiące rewelacyjnie w trój głosie, nieprzypadkowy, szczególnie selekcjonowany i bezkonkurencyjny dobór repertuaru w niespotykanych aranżacjach oraz wysoka jakość wykonywanych utworów. Od czasu powstania nasza formacja rozwija się bardzo dynamicznie, nabierając wciąż nowych doświadczeń. Dzięki temu, że regularnie oferujemy nasze usługi muzyczne na terenie Całej Polski gwarantujemy kompleksowość obsługi na najwyższym poziomie.
Muzyka jest naszą pasją. Wkładamy serce w to co robimy, dlatego każda impreza jest udana i ma swój niepowtarzalny klimat.
Drodzy państwo posiadamy swój transport i dojedziemy na czas również do was oczywiście jeśli skontaktujecie się z nami wystarczająco wcześnie.

Pytania i odpowiedzi

Standardowo przyjęło się rezerwowanie dobrego, sprawdzonego zespołu od 1,5 roku do 2-ch lat w przód. Ale trafiają się czasem roszady w terminach ktoś chce wcześniej lub później i wskakują terminy last minute. Inna kwestia dotyczy terminów wypadających w dni powszednie od poniedziałku do piątku tutaj można szybciej złapać swój upragniony dzień wesela. Ogólnie zachęcamy do kontaktu i sprawdzenia telefonicznie czy dany termin jest jeszcze osiągalny.

Oczywiście, że tak nasz zespół jest bardzo elastyczny i wprowadziliśmy oprócz gry, wodzirejstwa i show zespołu również system muzyki elektronicznej czyli sety w stylu Dj. Tutaj możemy zaprezentować muzykę według upodobań każdej pary młodej lub gościa weselnego. Jest to znakomite dopełnienie. Mają państwo na swoim weselu zespół muzyczny, wodzireja oraz dj.

Skoro zespół muzyczny i do tego sprawdzony grający n terenie całej Polski to również zabawy dla gości, wodzirejstwo i biesiady za stołami. Wszystko gustowne i inteligentnie śmieszne.

To pytanie pokrywa się z wcześniejszym a wiec odpowiemy tak życzenia gości również spełniamy na zasadzie dedykacji.

Jesteśmy Zespołem Muzycznym grającym na terenie całej Polski mamy za sobą setki udanych imprez w większości to wesela i studniówki. A więc cały czas nabieramy nowych doświadczeń i się rozwijamy. CO MOŻEMY ZAOFEROWAĆ DODATKOWO -przebierane show w stylu Góralskim, Meksykańskim, jako kapela Warszawska lub Cygańskim mamy również gadżety- dla gości. - Pełne zawodowe oświetlenie sceniczne wszystko w cenie usługi - Profesjonalne perfekcyjnie brzmiące nagłośnienie. - Muzyka elektroniczna w systemie DJ. -Na swoim weselu macie zespół muzyczny który gra śpiewa zabawia gości, a dodatkowo sety z muzą elektroniczną w oryginalnych oraz zremixowanych wersjach + własną wybraną playlistę - wszystko w cenie.

Opinie

5.0

Średnia ocena: 5.0 / 5 z 1 opinii

5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
0
0%

Adres firmy

Grupa Muzyczna MATRIX / Zespół na wesele

+48 60... Pokaż numer telefonu

Grupa Muzyczna MATRIX / Zespół na wesele
Grupa Muzyczna MATRIX / Zespół na wesele

od 5000 do 7500 zł

Zadzwoń

jakość usługi

zgodność z ofertą

komunikatywność

terminowość

Podaj imię:*

Podaj adres email:*

Treść opinii:*

*Pola obowiązkowe

Wiadomość do

Grupa Muzyczna MATRIX / Zespół na wesele

*pola obowiązkowe