Sala weselna Gościniec - Opinie, ceny, zdjęcia
Gościniec
Gościniec

od 180 do 250 zł

Gościniec

Oferta

  • parking
  • patio
  • pokoje i udogodnienia dla gości
  • kuchnia
  • ogród
  • klimatyzacja
  • dekoracje
  • nocleg dla gości
  • nocleg dla pary młodej

Działamy w obszarach

Hotel na wesele Przestrzeń do wynajęcia Sala bankietowa na wesele Sale weselne z noclegiem

O nas

Naszą misją jest sprawić, aby ten najważniejszy dzień w życiu był najpiękniejszym początkiem "I żyli długo i szczęśliwie...", a huczna zabawa do białego rana pozostała na długo zapamiętana przez zaproszonych Gości.

Mamy nadzieję, że stworzona przez nas ofert oparta na wieloletnim doświadczeniu, godzinach rozmów i ustaleń z setkami Par stojących przed organizacją wymarzonego wesela wychodzi naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, jednak jesteśmy głęboko przekonani o tym, że każdy z nas jest wyjątkowy, dlatego podane oferty stanowią jedynie inspirację i kierunek, który możemy obrać, a nie sztywne ramy, w których musicie się zmieścić – zapraszamy do kontaktu, postaramy się sprostać każdemu wielkiemu marzeniu.

Eleganckie wnętrza restauracji Gościniec, przepięknie zaaranżowany ogród, wykwintne menu na miarę tego niepowtarzalnego wieczoru, profesjonalna, zawsze uśmiechnięta obsługa i zaangażowana całym sercem, w każdy aspekt tego dnia, Pani Halinka tworzą właśnie ten niepowtarzalny klimat, dzięki któremu wracacie do nas świętując najważniejsze wydarzenia Waszego życia - wesela, chrzciny, komunie, jubileusze...

Posiadamy dwie klimatyzowane sale o nowoczesnych, stonowanych i łatwych w aranżacji na potrzeby konkretnego motywu przewodniego wnętrzach, w których organizujemy wesela i przyjęcia rodzinne, bankiety, szkolenia i imprezy integracyjne do 250 osób. Młoda Para zawsze otrzymuje w prezencie od lokalu pokój dla nowożeńców.

Pytania i odpowiedzi

Obecnie mamy zarezerwowane większość terminów w miesiącach letnich na nadchodzące dwa lata. Zachęcamy do podjęcia decyzji i kontaktu jak najszybciej, aby móc wybrać dogodny dla siebie termin.

Tak, pokrowce na krzesła, kokardy, bieżniki, świeczki dobrane pod kolor przewodni czy ozdobna ściana za Parą Młodą są wliczone w cenę przyjęcia. Podstawowa dekoracja kwiatowa w razie braku zakupionej usługi florystycznej również jest w cenie.

Przede wszystkim zależy nam zawsze na komforcie Gości, dlatego proponujemy organizację przyjęć weselnych do maksymalnie 250 zaproszonych osób.

Oczywiście-mamy nadzieję, że stworzona przez nas ofert oparta na wieloletnim doświadczeniu wychodzi naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, jednak jesteśmy głęboko przekonani o tym, że każdy z nas jest wyjątkowy, dlatego podane oferty stanowią jedynie inspirację i kierunek, który możemy obrać, a nie sztywne ramy, w których musicie się zmieścić – jesteśmy elastyczni i postaramy się sprostać każdemu wielkiemu marzeniu.

Posiadamy dwie przestronne, klimatyzowane sale o nowoczesnych, stonowanych i łatwych w aranżacji na potrzeby konkretnego motywu przewodniego wnętrzach, w których organizujemy wesela i przyjęcia rodzinne, bankiety, szkolenia i imprezy integracyjne. Na piętrze znajdują się pokoje hotelowe o wysokim standardzie, które ugoszczą 24 osoby. Posiadamy także obszerny i zabezpieczony parking z możliwością zaparkowania autokaru. Młoda Para zawsze otrzymuje w prezencie od lokalu pokój dla nowożeńców.

Nasza oferta nie posiada ukrytych kosztów jak opłata za korkowe, kokardy czy klimatyzację.

Opinie

-

brak opinii

5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
0
0%
Gościniec
Gościniec

od 180 do 250 zł

Usługi na wesele

WIĘCEJ

jakość usługi

zgodność z ofertą

komunikatywność

terminowość

Podaj imię:*

Podaj adres email:*

Treść opinii:*

*Pola obowiązkowe

Wiadomość do

Gościniec

*pola obowiązkowe