Zespół i DJ Fokus Group - Opinie, ceny, zdjęcia
Fokus Group
Fokus Group

od 2700 do 7200 zł

Fokus Group

Oferta

  • oświetlenie
  • efekty specjalne
  • możliwość wyboru muzyki
  • wodzirej

Działamy w obszarach

DJ Wodzirej Zespół na wesele

O nas

Jesteśmy jedną z najlepszych firm eventowych w kraju, która łączy wieloletnie doświadczenie z nowoczesnością. Od wielu lat jesteśmy obecni na rynku usług weselnych, dzięki czemu doskonale znamy oczekiwania Państwa Młodych. Swe usługi dedykujemy wszystkim Młodym Parom, które pragną nietuzinkowej, profesjonalnej obsługi muzycznej wesela.

Naszą wizytówką jest najwyższy poziom świadczonych usług, który jest gwarancją eleganckiej i stylowej imprezy. Dzięki najlepszym profesjonalistom, z którymi współpracujemy, tworzymy zgrany zespół weselny, którego ogromnym atutem są najzdolniejsi wykonawcy w kraju, znani także z telewizyjnych show „ Must be the Music” i „The Voice of Poland” .

Korzystamy z nowoczesnego sprzętu, a ogromne doświadczenie za stołem mikserskim naszych DJ – ów na wesele stanowi gwarancję najwyższego poziomu usług. Proponujemy również dla wszystkich pragnących wesela w dobrym tonie, naszego wodzireja z klasą, który zadba o najlepszą rozrywkę Państwa gości.

U nas nie znajdziecie Państwo banalnych quizów i budzących zażenowanie dowcipów, bo my wiemy jak bawić elegancko i stylowo. Gwarantujemy wysoki poziom obsługi wesela, którego wyjątkowy klimat możemy na Państwa życzenie podkreślić atrakcjami dla gości weselnych.

Nasza bogata propozycja nietuzinkowych, niestandardowych atrakcji na weselu to nie tylko fotobudka , profesjonalny pokaz pirotechniczny czy efektowna oprawa pierwszego tańca, ale wiele więcej. Jesteśmy kreatywni i otwarci na Państwa oczekiwania, bo jesteśmy specjalistami od najlepszej rozrywki w najlepszym stylu.

Pytania i odpowiedzi

Przyjmuje się, że idealny termin na rezerwację to około 1,5 roku naprzód przed planowaną uroczystością, najlepiej abyście skontaktowali się Państwo z nami bezpośrednio po rezerwacji sali weselnej czy hotelu/restauracji. Tym bardziej, gdy planujecie ten wyjątkowy dzień podczas popularnych terminów letnich, gdy większość par decyduje się na ślub i wesele. Im wcześniej dokonacie rezerwacji, tym większe prawdopodobieństwo, iż wybrany przez Państwa termin będzie wolny. W przypadku gdy tak poważną decyzję jak wybór DJ-a lub wodzireja podejmiecie później, może okazać się, że nasi artyści będą już mieli ten termin zajęty. Wtedy niestety zmuszeni będziecie skorzystać z usług innej firmy, która może nie spełnić Państwa oczekiwań. Wówczas możemy zaproponować oryginalne rozwiązanie problemu – zorganizowanie Państwa uroczystości w innym dniu tygodnia niż jest to standardowo przyjęte. Takie imprezy cieszą się coraz większym powodzeniem się wśród klientów. Dzięki temu możecie zarezerwować wybranego przez siebie artystę, bez żadnych kompromisów w tym zakresie. Innym, równie dobrym pomysłem jest zaplanowanie imprezy w mniej popularnych, ale tak samo wyjątkowych okresach, jak chociażby zimą. Coraz więcej par decyduje się na ślub i wesele właśnie w tym czasie, w pełnym magii zimowym klimacie. Jeśli nadal nie jesteście przekonani co do zmiany terminu, a ogromnie zależy Wam abyśmy Poprowadzili Państwa wesele, skontaktujcie się z nami telefonicznie lub napiszcie. Wspólnie z pewnością znajdziemy najlepsze rozwiązanie tego problemu. Spotkajcie się także z menadżerem sali, którą Państwo zarezerwowaliście i ustalcie warunki zmiany terminu przyjęcia. Gdy tę kwestię będziecie mieć już za sobą, sfinalizujemy wszystkie formalności związane z oprawą muzyczną. Nie ma sytuacji bez wyjścia, z pewnością będziemy mogli zaradzić tej sytuacji a Państwo cieszyć się zbliżającym terminem swojego wesela.

Jak najbardziej tak! To Państwa najpiękniejszy dzień w życiu i Wasza wyjątkowa impreza! Z pewnością poprosimy o listę ulubionych utworów, dzięki której lepiej poznamy Państwa muzyczne fascynacje i gusta. Wspólnie wybierzemy te, które są bliskie Waszemu sercu, przywołują najpiękniejsze wspomnienia i emocje oraz najlepiej wpiszą się w klimat Państwa wesela. Wszak to jest Państwa dzień i tylko najlepsze propozycje muzyczne powinny na nim się pojawić. Razem uzgodnimy wyjątkową, niepowtarzalną listę utworów, które idealnie podkreślą Państwa nietuzinkowy gust muzyczny. Zawsze wspólnie z Młodą Parą komponujemy muzyczną bibliotekę z której podczas imprezy czerpana będzie wyjątkowa oprawa muzyczna.

Tak, oferta obejmuje również przygotowanie i przeprowadzenie zabaw dla gości w trakcie imprezy. Wieloletnie doświadczenie w tym zakresie sprawia, że organizowane przeze mnie zabawy i quizy są wyjątkowe. Przeprowadzimy dla Państwa Młodych i zaproszonych gości zabawy z wyczuciem taktu i klasą, na najwyższym poziomie – takie, które nie ośmieszą uczestników ani nie wprawią ich w zakłopotanie. Przed uroczystością ustalimy z Państwem wszystkie szczegóły zabaw, które mają pojawić się na weselu – ich rodzaj i ilość. Jeśli chcecie podtrzymać zwyczaj oczepin, zapewnimy je w niebanalnej, oryginalnej i nowoczesnej formie. Zgodnie z Państwa życzeniem poprowadzimy także dla Młodej Pary i zaproszonych gości unikalne, autorskie układy taneczne, które porwą wszystkich do zabawy i fantastycznie zintegrują gości.

Oczywiście, że są! Nieodzownym elementem Państwa imprezy mogą stać się takie atrakcje jak na przykład ciężki dym (inaczej – spacer w chmurach) czy pirotechnika podczas pierwszego tańca. Doskonale podkreślą niepowtarzalny charakter tego wydarzenia, dodadzą mu splendoru i oryginalności. Innym idealnym dodatkiem jest też fotobudka jak również pokaz zawodowej pary tanecznej połączonej z nauką tańca. Jeśli któraś z propozycji Państwa zainteresowała, zanim ją zamówicie, proszę sprawdźcie jej dostępność.

Opinie

5.0

Średnia ocena: 5.0 / 5 z 21 opinii

5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
0
0%

Adres firmy

Fokus Group

ul. Orlik Ruckemanna 55/10, 42-202 Częstochowa Śląskie

+48 60... Pokaż numer telefonu

Fokus Group
Fokus Group

od 2700 do 7200 zł

Zadzwoń

jakość usługi

zgodność z ofertą

komunikatywność

terminowość

Podaj imię:*

Podaj adres email:*

Treść opinii:*

*Pola obowiązkowe

Wiadomość do

Fokus Group

*pola obowiązkowe