Zespół i DJ DJCrucian - Zapytaj!! - Dj/Wodzirej, Konferansjer, Wesela, Poprawiny!! - Opinie, ceny, zdjęcia
DJCrucian - Zapytaj!! - Dj/Wodzirej, Konferansjer, Wesela, Poprawiny!!
DJCrucian - Zapytaj!! - Dj/Wodzirej, Konferansjer, Wesela, Poprawiny!!

od 4000 do 6000 zł

DJCrucian - Zapytaj!! - Dj/Wodzirej, Konferansjer, Wesela, Poprawiny!!

Oferta

  • oświetlenie
  • efekty specjalne
  • możliwość wyboru muzyki
  • wodzirej

Dodatkowe usługi

  • Nagłośnienie ślubu w plenerze, dekoracja sali światłem, prezentacje multimedialne, karaoke. Dodatkowo drugi dj, osobny wodzirej, animatorka, klaun, magik, mobilny bar, saksofon, skrzypce, akordeon, ciężki dym, iskry, napis LOVE, fotobudka, fotobudka 360, retrolustro

Działamy w obszarach

DJ Wodzirej

O nas

Potrzebujesz osoby, która zadba, aby z parkietu nie wiało nudą ? Żaden problem, wieloletnie doświadczenie oraz nieustanna aktywność przy obsłudze wesel, imprez okolicznościowych oraz eventów jest tego gwarancją. Największe hity ubiegłych dekad plus obecne przeboje tworzą wybuchową mieszankę, która łączy pokolenia i sprawia, że nogi same rwą się do tańca!

Oferuję swoje usługi w wielu wydarzeniach wymagających oprawy muzycznej, specjalizuję się m.in. w takich jak:

- wesela i poprawiny,
- imprezy firmowe, integracyjne, wszelkiego rodzaju eventy i prezentacje,
- urodziny, imieniny, jubileusze, spotkania klasowe,
- studniówki i bale gimnazjalne,
- imprezy tematyczne,
- festyny,
- dyskoteki,

Należę do ogólnopolskiego stowarzyszenia dj-ów, którego jestem aktywnym członkiem, posiadam aktualną legitymację, ogromny zbiór legalnej muzyki oraz wszelkie certyfikaty dotyczące utworów z licencją na publiczne odtwarzanie). Nigdy nie gram z kartki, obserwuję gości i natychmiast reaguję na to co dzieje się na parkiecie, nie mam najmniejszego problemu, aby pogodzić różne pokolenia. Stawiam na przeboje ponadczasowe, które wszyscy doskonale znają i śpiewają, nagrania z drugiej połowy XX wieku z naciskiem na 80s i 90s plus obecne hity wprost z list przebojów, polskie i zagraniczne. Wesele z disco-polo lub bez. Jest całe mnóstwo świetnych piosenek, a jedna noc jest zdecydowanie za krótka żeby zaprezentować chociaż ułamek z nich.

Moja działalność to nie tylko województwo Pomorskie, obejmuję zasięgiem cały kraj oraz imprezy międzynarodowe.

W chwili obecnej mogę śmiało powiedzieć, że jestem dla Państwa najlepszym wyborem, aby poprowadzić planowaną imprezę.

Pytania i odpowiedzi

Oczywiście, nigdy nie gram z kartki, obserwuję gości i natychmiast reaguję na to co dzieje się na parkiecie. Nie mam najmniejszego problemu, aby pogodzić różne pokolenia. Stawiam na przeboje ponadczasowe, które wszyscy doskonale znają i śpiewają, nagrania z drugiej połowy XX wieku z naciskiem na 80s i 90s plus obecne hity wprost z list przebojów, polskie i zagraniczne. Wesele z disco-polo lub bez. Jedna noc jest zdecydowanie za krótka żeby zaprezentować chociaż ułamek z nich.

Jako opcje dodatkowe posiadam osprzęt potrzebny do nagłośnienia ślubu w plenerze, rozbudowaną dekorację sali światłem, sprzęt do prezentacji multimedialnych oraz karaoke. Współpracuję również z wieloma profesjonalistami z branży i mogę zapewnić drugiego dj-a,samodzielnego wodzireja,ciężki dym,iskry, animatorkę, klauna, magika, barmanów z własnym barem, zespół kaszubski oraz instrumentalistów (do wyboru saksofon, elektryczne skrzypce, trąbka, akordeon), fotobudkę i retrolustro.

Bardzo często dostaję listę piosenek, czasem zawiera tylko kilka pozycji, czasem kilkadziesiąt. Nie mam z tym problemu, pomaga mi to poznać preferencje par Młodych i dostosować mój materiał do ich gustów. Ważne jest dla mnie, aby czuli się swobodnie i komfortowo.

Uważam, że nigdy nie jest na to za wcześnie. Jeżeli Młoda Para i wykonawca przypadną sobie do gustu, a warunki satysfakcjonują obydwie strony to nie ma na co czekać. Umowa ma na celu rezerwację terminu, a szczegóły dogrywa się kilka tygodni przed właściwą datą.

Tak, przez cały czas trwania uroczystości pracuję z mikrofonem i prowadzę wesele wg ustalonego scenariusza (powitanie gości, pierwszy taniec, podziękowania dla rodziców, oczepiny). Zabawy ustalam wcześniej na spotkaniu z Młodą Parą choć coraz częściej zdarza się, że pozostawiają mi wolne pole do wyboru. Preferuję kilka konkursów w bloku oczepinowym w okolicach północy oraz jeżeli wymaga tego sytuacja, to w ramach urozmaicenia dodatkowo jedną lub dwie zabawy w godzinach 20-23.

Opinie

4.9

Średnia ocena: 4.9 / 5 z 2 opinii

5
50%
4
50%
3
0%
2
0%
1
0%
0
0%

Adres firmy

DJCrucian - Zapytaj!! - Dj/Wodzirej, Konferansjer, Wesela, Poprawiny!!

Sopot Pomorskie

+48 60... Pokaż numer telefonu

DJCrucian - Zapytaj!! - Dj/Wodzirej, Konferansjer, Wesela, Poprawiny!!
DJCrucian - Zapytaj!! - Dj/Wodzirej, Konferansjer, Wesela, Poprawiny!!

od 4000 do 6000 zł

Zadzwoń

jakość usługi

zgodność z ofertą

komunikatywność

terminowość

Podaj imię:*

Podaj adres email:*

Treść opinii:*

*Pola obowiązkowe

Wiadomość do

DJCrucian - Zapytaj!! - Dj/Wodzirej, Konferansjer, Wesela, Poprawiny!!

*pola obowiązkowe