Zespół i DJ DJ/Wodzirej QBIK - Opinie, ceny, zdjęcia
DJ/Wodzirej QBIK
DJ/Wodzirej QBIK

od 3500 do 5000 zł

DJ/Wodzirej QBIK

Oferta

  • oświetlenie
  • możliwość wyboru muzyki
  • wodzirej
  • dodatkowe instrumenty

Dodatkowe usługi

  • Saksofon na Żywo / Oświetlenie LED

O nas

Witajcie ! Nazywam się Adam Kubik i już od 8 lat zajmuje się profesjonalną oprawą muzyczną przyjęć weselnych. Jestem DJ oraz wodzirejem, dzięki czemu porwę Waszych gości do wspólnej zabawy nie tylko świetnie dobranym repertuarem, ale również oryginalną formą integracji. Każde zlecenie traktuję w sposób indywidualny, przygotowując wspólnie z Wami plan podejmowanych działań oraz przebieg każdego punktu przyjęcia.
Dzięki praktyce w zawodzie wykształciłem swoje schematy oraz rozwiązania dla tradycji weselnych, dzięki którym trafiam w gusta każdych gości. Mikrofon to moje ulubione narzędzie pracy – pozwala mi na częstą komunikację z uczestnikami Waszego przyjęcia oraz na informowanie ich o jego kolejnych ważnych etapach.
Bogaty repertuar oraz znajomość wielu stylów muzycznych pozwala mi na dobór odpowiednich utworów, dzięki którym Wasi goście nie opuszczą parkietu do białego rana. Jestem również otwarty na każde kierowane przez Was propozycje dotyczące muzyki.
Dzięki współpracy z instrumentalistą oferuję również instrument na żywo w postaci saksofonu. Wspólnie tworzymy tzw. Live Act - czyli połączenie muzyki mechanicznej z żywym instrumentem. Taka kompozycja wzbogaca i urozmaica brzmienie każdego utworu.
Profesjonalne zaplecze sprzętowe oraz eleganckie stanowisko zapewni solidny fundament Waszego przyjęcia. Natomiast dekoracyjne oświetlenie sali LED w wybranym kolorze stworzy idealny klimat w każdej sali.

Pytania i odpowiedzi

Zawsze staramy się znaleźć dla Was czas, natomiast jeśli chcecie mieć pewność najlepiej skontaktować się z nami minimum 2 lata przed planowanym terminem.

Repertuar ustalamy zawsze wspólnie bazując na Waszej znajomości gustów muzycznych rodzin. Natomiast podczas trwania imprezy utwory miksujemy zwracając uwagę na aktualną sytuację na parkiecie.

Jak najbardziej - zaskakujące, ciekawe i w pełni angażujące wszystkich gości. Oczywiście każda zachowuje dobry smak.

Jeśli pojawi się taka decyzja my dostosowujemy się do Was.

Występujemy również w dwuosobowym składzie: DJ + saksofon na żywo. Takie połączenie gwarantuje urozmaicone brzmienie. Oświetlamy również salę weselną puntami LED w wybranym przez Was kolorze.

Opinie

5.0

Średnia ocena: 5.0 / 5 z 1 opinii

5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
0
0%

Adres firmy

DJ/Wodzirej QBIK

+48 60... Pokaż numer telefonu

DJ/Wodzirej QBIK
DJ/Wodzirej QBIK

od 3500 do 5000 zł

Zadzwoń

jakość usługi

zgodność z ofertą

komunikatywność

terminowość

Podaj imię:*

Podaj adres email:*

Treść opinii:*

*Pola obowiązkowe

Wiadomość do

DJ/Wodzirej QBIK

*pola obowiązkowe