Zespół i DJ DJ Prestige - Opinie, ceny, zdjęcia
DJ Prestige
DJ Prestige

od 8000 do 9000 zł

POLECANA WYRÓŻNIONA

DJ Prestige

Oferta

  • oświetlenie
  • efekty specjalne
  • możliwość wyboru muzyki
  • dodatkowe instrumenty

Działamy w obszarach

DJ

O nas

Cześć, miło mi Ciebie poznać!

Mam na imię Radek i raczej nie Pan :-)
Zajmuję się prowadzeniem uroczystości weselnych dla Par Młodych, które stawiają na luz, elegancję i dobrą muzykę.

Wiem, że szacunek do kilku siwych włosów na mojej głowie jest zapewne dla Ciebie ważny, ale w przypadku poszukiwania DJ'a na Wasze wesele, najważniejsze jest nawiązanie przyjaznej relacji i zaufanie drugiego człowieka. Mówmy więc sobie po imieniu, tak jest dla mnie o wiele łatwiej i mam nadzieję, że dla Ciebie również.

Prywatnie jestem szczęśliwym mężem i dumnym ojcem dwóch młodzieńców, Piotrka i Pawła. Kocham zwierzęta i ptaki szponiaste, które z pasji podglądam
i fotografuję. Uwielbiam góry. Jeżeli czas mi na to pozwala podróżuję, raczej po Europie. Cenię wtedy spokój i napawam się dzikością natury z dala od zgiełku.

Realizując swoje marzenia i pasje muzyczne, spełniam się od długiego czasu na parkietach jako DJ i Konferansjer, prowadząc liczne eventy firmowe, bale ale przede wszystkim uroczystości weselne. Mówię też po angielsku i miałem przyjemność prowadzić wesela anglojęzyczne; m.in. polsko-hinduskie, polsko-nigeryjskie, czy też polsko-filipińskie.

Zadając kiedyś pytanie moim najbliższym przyjaciołom i znajomym, jakim jestem człowiekiem, usłyszałem odpowiedź.... cechuje Cię pracowitość, dokładność, słowność, rzetelność oraz duże poczucie humoru. Tak faktycznie jest. Dodam od siebie, że mam duży dystans do siebie i strasznie kocham ludzi.

Pytania i odpowiedzi

Rezerwacja popularnych letnich terminów dokonywana jest zazwyczaj na około 1,5 roku wcześniej. Im wcześniej zarezerwujesz termin Twojej uroczystości, tym jest większa szansa, że interesujący Cię termin, będzie dostępny. Wraz ze zbliżającym się terminem uroczystości rośnie prawdopodobieństwo, że będziesz zmuszona skorzystać z usług firmy, do której nie masz przekonania. Mam dla Ciebie rozwiązanie dla takiej sytuacji. Coraz większym powodzeniem cieszy się organizacja uroczystości w pozostałe dni tygodnia. Poza tym pomyśl o terminach zimowych, przy pięknej zimowej aurze. Jeżeli zależy Tobie na mojej obecności na Waszym wymarzonym weselu, to mam jeszcze kilka podpowiedzi: przede wszystkim nie panikuj, zapytaj mnie o inne wolne terminy, potem zadzwoń na salę, porozmawiaj z menadżerem o możliwości przeniesienia daty, po zmianie daty w lokalu, dokończymy wspólnie formalności i możesz oczekiwać na cudowne wesele!

Oczywiście, że tak! To Wasze wymarzone wesele! Na pewno poproszę Was o taką listę utworów, która pozwoli mi poznać Wasze gusta muzyczne

Tak. Rodzaj i ilość zabaw ustalam zawsze wspólnie przed Waszą uroczystością weselną. Przeprowadzę zabawy i quizy, które nie ośmieszą ich uczestników. Zawsze są to zabawy na wysokim poziomie. Forma oczepin, o ile ma zostać podtrzymana, jest również inna od tradycyjnej. Dodatkowo w trakcie uroczystości weselnej poprowadzę dla Was i zaproszonych gości autorskie układy taneczne, które genialnie integrują zaproszonych gości.

Tak. Pomimo, że przed zaplanowanym terminem uroczystości weselnej wysyłam ankietę do uzupełnienia, zawierającą miedzy innymi gatunki muzyczne, przy których lubicie się bawić, to wprowadzenie takiej modyfikacji w trakcie prowadzonej uroczystości jest możliwe. Oczywiście zawsze za Waszą zgodą.

ciężki dym sceniczny na pierwszy taniec, pirotechnika na pierwszy taniec, fotobudka, pokaz zawodowej pary tanecznej z nauką tańca (3 wejścia taneczne oraz 3 animacje). Mogą to być przykładowo: tango, rock & roll, rumba, jive, pasadoble, walc a także animacje taneczne, które wywołują interakcję z Gośćmi i dodatkowo ich zintegrują: salsa, bachata, swing i wiele, wiele innych… Jeżeli któraś z atrakcji dodatkowych przypadła Ci do gustu, to zanim ją zamówisz, zapytaj o dostępność proszę.

Opinie

5.0

Średnia ocena: 5.0 / 5 z 1 opinii

5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
0
0%

Adres firmy

DJ Prestige

+48 60... Pokaż numer telefonu

DJ Prestige
DJ Prestige

od 8000 do 9000 zł

Zadzwoń

jakość usługi

zgodność z ofertą

komunikatywność

terminowość

Podaj imię:*

Podaj adres email:*

Treść opinii:*

*Pola obowiązkowe

Wiadomość do

DJ Prestige

*pola obowiązkowe