Zespół i DJ Dj Pogodny Krystian Pogoda - Opinie, ceny, zdjęcia
Dj Pogodny Krystian Pogoda
Dj Pogodny Krystian Pogoda

od do zł

Dj Pogodny Krystian Pogoda

Oferta

  • oświetlenie
  • efekty specjalne
  • możliwość wyboru muzyki
  • wodzirej
  • dodatkowe instrumenty

Dodatkowe usługi

  • Ciężki dym, fontanny zimnych iskier, napis LOVE.

Działamy w obszarach

DJ Wodzirej

O nas

Szukacie najbardziej pogodnego Dj'a i Konferansjera na swoje wymarzone Wesele - właśnie znaleźliście! Muzyka i pomoc w organizacji oprawy muzycznej wesela to moja pasja i niekończąca się przygoda. Wieloletnie doświadczenie i moja osobowość pozwoliły mi stworzyć coś nie do podrobienia. Niesamowicie pogodna atmosfera, innowacyjne pomysły na niebanalne zabawy weselne, atrakcje wizualne. ale przede wszystkim Wspólna współpraca - dokładnie tak! To właśnie zaproszeni Goście z moją pomocą tworzą ten niesamowity klimat i niezapomniane wesele.
Poczucie humoru, uśmiech na twarzy, szczerość, odpowiedzialność i przyjacielskie relacje jakie tworzę z Parami Młodymi już od pierwszego kontaktu – to moja wizytówka. Warto poświęcić czas, aby znaleźć swojego „przyjaciela”, który poprowadzi Wasze wesele, to właśnie od niego będzie zależał cały przebieg zabawy weselnej. Ślub i organizacja wesela, to bardzo szeroki zakres zagadnień. Skontaktujcie się ze mną już dziś, a opowiem Wam, na co zwrócić szczególnie uwagę przy organizacji wesela, wspierając Was na każdym etapie przygotowań. Pozytywne opinie i recenzje moich Par Młodych to potwierdzają, że organizacja wesela z moją pomocą staje się wspólną przyjemnością, a nie obowiązkiem.
Dbając o każde najmniejsze szczegóły, wiem jak wzbogacić Wasze wesele o dodatkowe atrakcje:
- aranżacja symbolicznego "pierwszego tańca"
- piękne efekty wizualne "tańca w chmurach"
- efekty pirotechniczne, fontanny zimnych iskier
- niebanalne, autorskie i oryginalne zabawy weselne
- animacje taneczne
- nagłośnienie i oprawa muzyczna zaślubin w plenerze
- napis LOVE
- dekoracja sali światłem LED
- wiele innych ciekawych atrakcji!
- bogaty i legalny repertuar muzyczny
Wasze Wesele będzie Wyjątkowe - bo będzie WASZE

Pytania i odpowiedzi

Jak najbardziej wszystko znajdzie się w mojej Ankiecie Weselnej - moje Pary Młode otrzymują ją 2-3 tygodnie przed weselem. Jednym z punktów zawierających się w ankiecie jest "Lista Waszych ulubionych utworów" oraz "Lista zakazanych utworów".

Integracja to element, któremu poświęcam najwięcej czasu tworząc relacje między rodzinami już podczas przywitania, po autorskie i ciekawe zabawy na parkiecie czy biesiadę przy stołach.

Oczywiście, dobieram muzykę spontanicznie podczas wesela dostosowując się do sytuacji na parkiecie. To właśnie Goście weselni tworzą ze mną ten niesamowity klimat, a zapowiadane przeze mnie dedykacje od Gości zawsze odzwierciedlają np. historie związane z tym utworem, Parą Młodą itd.

Dbając o każde najmniejsze szczegóły, wiem jak wzbogacić Wasze wesele o dodatkowe atrakcje: - aranżacja symbolicznego "pierwszego tańca" - piękne efekty wizualne ☁️ "tańca w chmurach" - efekty pirotechniczne, fontanny zimnych iskier - nagłośnienie i oprawa muzyczna zaślubin w plenerze - napis LOVE - dekoracja sali światłem LED

Niestety nie ma na to jednoznacznej odpowiedzi. Zapraszam do kontaktu i sprawdźcie czy Wasz termin jest jeszcze wolny :)

Opinie

5.0

Średnia ocena: 5.0 / 5 z 6 opinii

5
83%
4
17%
3
0%
2
0%
1
0%
0
0%
Dj Pogodny Krystian Pogoda
Dj Pogodny Krystian Pogoda

od do zł

jakość usługi

zgodność z ofertą

komunikatywność

terminowość

Podaj imię:*

Podaj adres email:*

Treść opinii:*

*Pola obowiązkowe

Wiadomość do

Dj Pogodny Krystian Pogoda

*pola obowiązkowe