Zespół i DJ DJ Marsel Wodzirej Konferansjer - Opinie, ceny, zdjęcia
DJ Marsel Wodzirej Konferansjer
DJ Marsel Wodzirej Konferansjer

od do zł

DJ Marsel Wodzirej Konferansjer

Oferta

  • oświetlenie
  • efekty specjalne
  • możliwość wyboru muzyki
  • wodzirej
  • dodatkowe instrumenty

Dodatkowe usługi

  • konferansjer, prowadzący, nagłośnienie, oświetlenie, dekoracja światłem

Działamy w obszarach

DJ Wodzirej

O nas

Witaj w świecie, gdzie staje się Waszym przewodnikiem przez muzyczną podróż, gdzie każdy utwór to nowe doświadczenie, a tańce są jak spektakl. Przygotuj się na niezapomnianą imprezę weselną, której magia trwać będzie wiecznie w twoim sercu. Pamiętaj, że ja nie puszczam muzyki tylko tworzę płynne i profesjonalne miksy, które nie pozwolą Waszym gościom opuścić parkietu.

Przygotujcie się na wyjątkową noc pełną wspaniałej muzyki i niezapomnianej zabawy! Z łatwością skomponuje znakomity miks przebojów, gdzie każdy utwór jest trafionym strzałem, idealnie dopasowanym do nastroju gości. To nie tylko muzyka - to emocje, które biją w rytm każdego bitu. Wiem kiedy jest czas na wzruszające chwile, a kiedy na niepowstrzymaną zabawę. Odkryjcie ze mną nowe brzmienia, tańczcie do białego rana i stwórzcie wspomnienia na całe życie. To będzie niezapomniane wesele, które porwie Wasze serca i nogi!

Oferuję profesjonalną obsługę muzyczną. Jestem Dj-em o ogromnym doświadczeniu, który dopasuje się do Waszych preferencji muzycznych. Chcę poznać Wasze oczekiwania i ulubione utwory. Zapewniam niezawodny sprzęt audio zapewniający doskonałą jakość dźwięku oraz dynamiczne i klimatyczne oświetlenie, tworzące magiczną atmosferę.
Jeśli oczekujesz wesela w niebanalnym stylu bez przaśnych utworów to połączę polskie i zagraniczne kawałki w super miks muzyczny bazujący na muzyce od lat 60 po współczesne.
A jeśli wolisz klasyczne wesele to zagram trochę biesiadnie, trochę discopolowo, a trochę nowocześnie.

Wspólnie stwórzmy ten WYJĄTKOWY DZIEŃ!

Opinie

-

brak opinii

5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
0
0%
DJ Marsel Wodzirej Konferansjer
DJ Marsel Wodzirej Konferansjer

od do zł

jakość usługi

zgodność z ofertą

komunikatywność

terminowość

Podaj imię:*

Podaj adres email:*

Treść opinii:*

*Pola obowiązkowe

Wiadomość do

DJ Marsel Wodzirej Konferansjer

*pola obowiązkowe