Zespół i DJ Dj Danny Be - Opinie, ceny, zdjęcia
Zespół i DJ
Dj Danny Be

od 3800 do 5500 zł

POLECANA WYRÓŻNIONA

Dj Danny Be

Oferta

  • oświetlenie
  • efekty specjalne
  • możliwość wyboru muzyki
  • wodzirej
  • dodatkowe instrumenty

Dodatkowe usługi

  • Foto przyczepa

Działamy w obszarach

DJ Wodzirej

O nas

Marzy się Państwu wyjątkowa oprawa muzyczna, która sprawi, że Wasze wydarzenie będzie niezapomniane? Oto ja, nie tylko Dj, ale także muzyk i konferansjer, gotowy dostarczyć Państwu niepowtarzalny wieczór pełen wrażeń.

Zapewniam szeroki wachlarz możliwości: od saksofonu, przez gitarę elektryczną i akustyczną, po keyboard i wokal. Bez względu na to, czy chcą Państwo prowadzić imprezę w języku polskim czy niemieckim, jestem do Państwa dyspozycji.

Moja pasja do muzyki oraz doświadczenie pozwolą mi uczynić Waszą noc niezapomnianą. Utwory zostaną wzbogacone o żywe instrumenty oraz efekty wirtualne, tworząc niepowtarzalną atmosferę.

Dodatkowo oferuję różnorodne konkursy i zabawy dla dorosłych i dzieci, aby każdy mógł poczuć się częścią tego wyjątkowego wydarzenia. Zapewniam także profesjonalne oświetlenie sceniczne oraz wystrój świetlny sali, które nadadzą Waszej imprezie magiczny charakter.

Nie muszą się Państwo martwić o jakość dźwięku - posiadam wysokiej klasy nagłośnienie, które zagwarantuje doskonały odbiór muzyki i prowadzonych przezemnie konkursów.

A jeśli marzy się Państwu dodatkowy efekt wow, to na Państwa życzenie mogę zorganizować pokaz pirotechniczny - fontannę iskier, który zachwyci wszystkich gości.

Jeśli pragną Państwo wyjątkowej zabawy i profesjonalnej obsługi Waszego wesela, serdecznie zapraszam do kontaktu. Gwarantuję, że Wasz dzień będzie niezapomniany.

Opinie

-

brak opinii

5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
0
0%

Adres firmy

Dj Danny Be

ul. ul. Wiejska 23, 44-187 Borowiany Śląskie

+48 60... Pokaż numer telefonu

Zespół i DJ
Dj Danny Be

od 3800 do 5500 zł

Zadzwoń

jakość usługi

zgodność z ofertą

komunikatywność

terminowość

Podaj imię:*

Podaj adres email:*

Treść opinii:*

*Pola obowiązkowe

Wiadomość do

Dj Danny Be

*pola obowiązkowe