Zespół i DJ Dj Adam Mićko - Opinie, ceny, zdjęcia
Dj Adam Mićko
Dj Adam Mićko

Dj Adam Mićko

O nas

Moi znajomi mówią o mnie „człowiek wielu talentów”. Nie sposób mi się z tym nie zgodzić, bo praca DJ’a/Wodzireja wymaga wiele umiejętności i cech charakteru, których nie da się kupić na wyprzedaży.

Kreatywność, otwartość, odpowiedzialność, rzetelne przygotowanie to tylko niektóre z nich. Na czym polega praca Dj’a na weselu? Wbrew obiegowej opinii wcale nie na „puszczaniu” muzyki. To dużo bardziej złożony cykl czynności i zdarzeń. DJ jest przede wszystkim odpowiedzialny za kreowanie dobrej atmosfery do zabawy, za nawiązanie kontaktu z bawiącymi się z Gośćmi, za dobry żart i nienaganną komunikację z solenizantami czy Parą Młodą.

I ja właśnie taki jestem! Profesjonalnie zadbam o Twoje przyjęcie, dbając o każdy detal i szczegół. Moje stanowisko djskie idealnie wpisze się w klimat Twojej sali. Za pomocą gier i zabaw, sprawię, że Twoi Goście wyjdą z przyjęcia z uśmiechem na twarzy. Muzykę dopasuję do bawiącego się tłumu, zgrabnie łącząc różne kawałki w odpowiedni do nastroju blok muzyczny.

To moja recepta na udaną imprezę. Realizuję ją od wielu, wielu lat, a z biegiem czasu ta receptura jest jeszcze mocniej dopracowana. Zaufaj doświadczeniu i sprawdzonej formie na świetnie poprowadzone przyjęcie

Opinie

5.0

Średnia ocena: 5.0 / 5 z 1 opinii

5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
0
0%
Dj Adam Mićko
Dj Adam Mićko

jakość usługi

zgodność z ofertą

komunikatywność

terminowość

Podaj imię:*

Podaj adres email:*

Treść opinii:*

*Pola obowiązkowe

Wiadomość do

Dj Adam Mićko

*pola obowiązkowe