Cukiernia AleBabeczka - Opinie, ceny, zdjęcia
AleBabeczka
AleBabeczka

od 10 do zł

AleBabeczka

Oferta

  • tort
  • słodki stół
  • podziękowania dla gości

Dodatkowe usługi

  • Wypieki dla alergików, diabetyków i wegan.

O nas

Cukiernia AleBabeczka – przygotowuje słodkie bufety, artystyczne torty weselne i urodzinowe, a na co dzień AleBabeczka oferuje Klientom słodkości tworzone z pasją i z naturalnych składników.

Klienci doceniają AleBabeczkę za tradycyjne przepisy, różnorodność, wysoką jakość i domowe smaki. Cukiernia specjalizuje się w wypiekach dla alergików, diabetyków i wegan.

Spośród konkurencji AleBabeczkę wyróżniają zdrowe wypieki – fit, bezglutenowe, bez cukru, bez laktozy i bez alergenów. W oparciu o wskazania Klienta cukiernia przygotowuje ciasta, ciasteczka i torty eliminując alergenne składniki.

Pytania i odpowiedzi

Na terenie Kielc tak.

Wszystko zależy od ilości zamówień w danym sezonie. Z naszego doświadczenia wiemy ( z uwagi, że jesteśmy małą pracownią, a wszystkie torty dowożę osobiście), że mogę zrobić tylko 5 tortów weselnych na ten sam dzień :-) Czasem mamy zajęty dany termin już na rok wcześniej, a czasem wystarczy zgłosić się do nas z miesięcznym wyprzedzeniem.

Wszystkie koszty realizacji zamówienia ustalamy przed podpisaniem umowy i ta cena nie ulega potem podwyższeniu.

Jak najbardziej. Słodkie bufety weselne to nasza największa pasja. Przygotowujemy także słodkie upominki jako podziękowanie dla gości weselnych.

Zapraszamy do kontaktu. Z chęcią umówię się z Państwem na indywidualną degustację.

Tak, zajmujemy się kompleksowo całym zamówieniem. W przypadku słodkich bufetów oferujemy w cenie wypożyczenie naczyń oraz rozłożenie zamówionych słodkości. Zamawiamy toppery, a także obrusy, świece czy kwiaty będące dekoracją stołu.

Wszystko jest kwestią indywidualnego ustalenia. Naszym letnim hitem jest tort malinowy z chrupką kinder bueno.

Tak. W związku z dietą bez pszenicy i mleka, którą stosuję na co dzień w domu, temat alergii jest mi dobrze znany. Pieczemy także słodkości bez jajek, cukru i innych wskazanych alergenów.

Tak.

Opinie

-

brak opinii

5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
0
0%
AleBabeczka
AleBabeczka

od 10 do zł

jakość usługi

zgodność z ofertą

komunikatywność

terminowość

Podaj imię:*

Podaj adres email:*

Treść opinii:*

*Pola obowiązkowe

Wiadomość do

AleBabeczka

*pola obowiązkowe