Zespół i DJ Zespół muzyczny JOKER - Opinie, ceny, zdjęcia
Zespół muzyczny JOKER
Zespół muzyczny JOKER

od 3500 do 4000 zł

Zespół muzyczny JOKER

Oferta

  • oświetlenie
  • możliwość wyboru muzyki
  • wodzirej
  • dodatkowe instrumenty

Dodatkowe usługi

  • zespół muzyczny, zespół weselny, zespół na wesele, zespół muzyczny na wesele, zespół na studniówkę, zespół na sylwestra, orkiestra weselna, orkiestra na wesele, orkiestra na sylwestra, zespół muzyczny z Wrocławia, zespół muzyczny z Oleśnicy, zespól muzyczny z Milicza, zespól muzyczny z Trzebnicy, orkiestra na wesele z Milicza, orkiestra na wesele z Trzebnicy, orkiestra na wesele z Wrocławia, oprawa muzyczna wesel, Sylwester, zespół na Andrzejki, zespół na zabawę, zespół na festyn, orkiestra na Studniówkę, zespół z wodzirejem. muzyczny z Rawicza, zespół muzyczny z Krotoszyna, ,zespól muzyczny z Kępna, orkiestra na wesele z Ostrzeszowa, orkiestra na wesele z Gostynia, , Zespół muzyczny z Brzegu,zespół muzyczny z Namysłowa,zespól muzyczny z Kluczborka,zespól muzyczny z Nysy,orkiestra na wesele z Opola,orkiestra na wesele z Grotkowa,

Działamy w obszarach

Wodzirej Zespół na wesele

O nas

ZESPÓŁ muzyczny JOKER
To formacja złożona z doświadczonych i sprawdzonych muzyków, którzy oferują profesjonalną oprawę wszelkich imprez okolicznościowych.
Szeroki i urozmaicony repertuar oraz doskonałe, markowe nagłośnienie to atuty które zapewnią wspaniały klimat każdej uroczystości.
Zapraszamy

Pytania i odpowiedzi

Od 6mc do roku to minimalny okres na rezerwację terminu.

Tak. Może wybrać spośród zaproponowanego repertuaru kilka lub kilkanaście tytułów, które powinny być zaprezentowane w trakcie imprezy.

Posiadamy w repertuarze bliso 30 rożnych zabaw i konkursow. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie zarówno na biesiadę weselną jak i na tradycyjne oczepiny.

Tak. Modyfikacja na życzenie zarówno Pary Młodej jak i gości weselnych jest brana pod uwagę przez zespół.

1/ Możliwość zagrania podczas błogosławieństwa i wyprowadzenia Pary Młodej do ślubu w wersji akustycznej. 2/ Wspólna biesiada śpiewana przy stołach z akompaniamentem akordeonu i gitary akustycznej.

Opinie

-

brak opinii

5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
0
0%

Adres firmy

Zespół muzyczny JOKER

+48 60... Pokaż numer telefonu

Zespół muzyczny JOKER
Zespół muzyczny JOKER

od 3500 do 4000 zł

Zadzwoń

jakość usługi

zgodność z ofertą

komunikatywność

terminowość

Podaj imię:*

Podaj adres email:*

Treść opinii:*

*Pola obowiązkowe

Wiadomość do

Zespół muzyczny JOKER

*pola obowiązkowe