Fotografia i film Ula Łukaszewicz Fotografia - Opinie, ceny, zdjęcia
Ula Łukaszewicz Fotografia
Ula Łukaszewicz Fotografia

od 2700 do 4000 zł

Ula Łukaszewicz Fotografia

Oferta

  • reportaż ślubny
  • plener
  • sesja narzeczeńska
  • fotoksiążka
  • tradycyjny album

Działamy w obszarach

Fotograf

O nas

Cześć,
Mam na imię Ula i od lat zajmuję się fotografią ślubną. Staram się z całych sił, ale Wasze/moje zdjęcia były naturalne (bo tylko takie przetrwają próbę czasu i zmienną modę na różne style ;) ) i pełne emocji. Dlatego hasło "Kreatywna fotografia emocji".
Tworzę naturalny reportaż ślubny, a więc nie reżyseruję Waszego dnia ślubu w trakcie jego trwania, tylko jestem jego obserwatorem. Często zdarza mi się pomagać, czasem doradzać jeśli ktoś o to poprosi :) i jest to bardzo miłe. Ważne jest dla mnie dobre samopoczucie młodej pary, ważne abyśmy nadawali "na tych samych falach" dlatego fajnie jest spotkać się przed ślubem, poznać i omówić szczegółowy zakres moich fotograficznych działań :)
Wykonuję również sesje narzeczeńskie, które są świetnym sposobem na przetestowanie fotografa i właśnie te wzajemne poznanie siebie i wzajemnych oczekiwań. Planuję i tworzę poślubne sesje plenerowe, które mają być dla młodej pary fajnym czasem spędzonym we dwoje (+ fotograf) w oderwaniu od obowiązków i pośpiechu codzienności :) Zwieńczeniem mojej pracy są wysokiej jakości albumy fotograficzne (od sprawdzonego polskiego producenta) i odbitki.
Zapraszam, napiszcie, dajcie się poznać. Ja chętnie podzielę się swoją ofertą :)

Opinie

-

brak opinii

5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
0
0%
Ula Łukaszewicz Fotografia
Ula Łukaszewicz Fotografia

od 2700 do 4000 zł

jakość usługi

zgodność z ofertą

komunikatywność

terminowość

Podaj imię:*

Podaj adres email:*

Treść opinii:*

*Pola obowiązkowe

Wiadomość do

Ula Łukaszewicz Fotografia

*pola obowiązkowe