Fotografia i film La La Love - Opinie, ceny, zdjęcia
La La Love
La La Love

od 4000 do 12000 zł

La La Love

Oferta

 • reportaż ślubny
 • plener
 • sesja narzeczeńska
 • pakiet foto i wideo
 • fotoksiążka
 • sesja zagraniczna
 • tradycyjny album
 • film ślubny
 • filmowanie z powietrza - DRON
 • podziękowania dla rodziców
 • sesja narzeczeńska - teledysk
 • pakiet foto i wideo
 • teledysk ślubny

Działamy w obszarach

Fotograf Kamerzysta

O nas

Nazywamy się Alicja i Damian, tworzymy parę w życiu i w pracy. Na co dzień opowiadamy historie miłości, tworząc naturalne zdjęcia ślubne. Stawiamy na zdjęcia reporterskie, a ich styl dobieramy do waszych oczekiwań, chętnie zaprojektujemy dla was album ślubny. Zajmujemy się również filmowaniem, posiadamy sprzęt umożliwiający tworzenie filmów w jakości 4K, w filmie mogą pojawić się ujęcia z drona.

Pracujemy na terenie Kielc i okolic, jednak chętnie będziemy towarzyszyć Wam również w innym zakątku Polski i za granicą. Uwiecznimy na zdjęciach również chrzest Państwa pociechy, imprezę firmową lub każdą inną okazję, którą pragniecie wspominać po latach. Proponujemy ponadto różnorodne, starannie przygotowane i wykonane sesje zdjęciowe.

Wierzymy, że fotografia jest niezwykłym sposobem na zatrzymanie najpiękniejszych chwil naszego życia, do których zawsze pragniemy wracać.

Do każdej sesji podchodzimy indywidualnie i zawsze z takim samym zaangażowaniem, wkładając całą duszę i serce oraz umiejętności w stworzeniu wyjątkowych i pięknych zdjęć, które zachwycają.

Jesteśmy znani z tego, że mamy wyjątkową zdolność do przekształcania prostych chwil w niezapomniane. Ponadto dbamy o atmosferę, która pozwala czuć się swobodnie przed obiektywem.

Zapewniamy, że jako Twój fotograf ślubny zadbamy o każdy detal i sprawimy, że sesja ślubna będzie fantastycznym, radosnym doświadczeniem a efektem będą naturalne, oryginalne i zupełnie wyjątkowe zdjęcia.

Mamy jeszcze kilka wolnych terminów na rok 2024 i 2025, skontaktuj się z nami mailowo ;)

Pytania i odpowiedzi

Wiele par przed Wami próbowało zmierzyć się z naszymi pakietami (reportażu, repo. z plenerem i bez, z albumem jednym, dwoma, trzema, filmem 10 min, nie 30 min. za mało zróbmy 60 min. Dron), dyskusje prowadziły do nieprzespanych nocy i brakiem obiadu :D Z mnóstwa różnych pakietów powstał w końcu jeden foto, jeden wideo i jeden połączony z dwóch powyższych. I jesteśmy przekonani, że będzie on spełniał Wasze podstawowe wymagania, a pozostałe usługi możecie dobrać na kilka tygodni przed ślubem :)

Zakres godzin naszych usług ustalamy w oparciu o rodzaj usługi i o opcje dodatkowe. W przypadku reportażu ślubnego jest to 12h aczkolwiek nigdy nie wychodzimy póki nie skończą się oczepiny, a Wy nie zrobicie sobie z nami pamiątkowego selfie w lustrze :)

Fotoreportaż od przygotowań do oczepin, album ślubny, sesja plenerowa w innym dniu. Film + teledysk.

Filmy w pełnej jakości przekazujemy na gustownym pendrive oraz udostępniamy online na naszym kanale YouTube. Otrzymujecie od nas również gustowny pendrive ze zdjęciami w dwóch formatach - małym, przeznaczonym do internetu i dużym do wydruków i oglądania w rozdzielczości 6k. Ponadto Wy i Wasi bliscy macie również dostęp do galerii internetowej zabezpieczonej hasłem, z której Wy i Wasi goście możecie bezpośrednio zamawiać odbitki.

Z uwagi na to, że oboje prowadzimy działalność fotograficzno-filmową i nasz zawodowy czas wykorzystujemy tylko w tym celu, czas oczekiwania na materiały to 30/60 dni roboczych.

Oboje posiadamy akredytacje uprawniające do wykonywania fotografii i nagrań filmowych w obiektach sakralnych na terenie całego kraju. Akredytacje zostały wydane przez Kurię Archidiecezji Kieleckiej i Łódzkiej.

Zwykle na rok przed sezonem mamy już zarezerwowane wszystkie soboty o okresie wiosna-lato-jesień. Warto więc napisać do nas już 2 lata przed ślubem, by mieć pewność, że zostaniemy Waszymi fotografami i filmowcami.

Już w trakcie wesela staramy się znaleźć chwilę na to, aby wybrać kilkanaście najlepszych zdjęć, obrobić je i zrobić Wam krótką relację na instagram :) Następnego dnia te same zdjęcia będziecie mogli znaleźć już na mailu.

Opinie

-

brak opinii

5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
0
0%
La La Love
La La Love

od 4000 do 12000 zł

jakość usługi

zgodność z ofertą

komunikatywność

terminowość

Podaj imię:*

Podaj adres email:*

Treść opinii:*

*Pola obowiązkowe

Wiadomość do

La La Love

*pola obowiązkowe