Atrakcje na wesele Kucharski Music - Opinie, ceny, zdjęcia
Kucharski Music
Kucharski Music

od 7000 do 11000 zł

Kucharski Music

Oferta

  • wodzirej

Działamy w obszarach

Artysta Ciężki dym Napis Love Oprawa muzyczna Wodzirej Zespół i DJ

O nas

Czego rodzice nie mówią Tobie na temat wesela?

Kucharski Music – Najdroższy Manager Twojej imprezy to odpowiedź na wszechobecny trend łączenia standardów w taki sposób, aby kompleksowo obsłużyć imprezę weselną.

Połączenie nowoczesności i tradycji to odpowiedź na rosnące wymagania przyszłych par młodych. Dzisiaj nie wystarczy być tylko DJ-em, tylko wodzirejem, tylko konferansjerem czy animatorem. Należy te wszystkie funkcje połączyć i przyprawić całą paletą korzyści, czyli stworzyć indywidualny przepis kucharski na Twoją imprezę. Kiedy 15 lat temu zaczynałem przygodę weselną grając w zespole, świat ślubnych ceremonii wyglądał całkowicie inaczej.

Gdy zdecydowałem o zaprzestaniu grania w zespole i uruchomieniu własnej marki w 2014 r., postanowiłem połączyć standardy tradycyjnej orkiestry ze standardami DJ-a, stąd w usłudze pojawiają się instrumenty takie jak gitara (biesiadowanie, przyśpiewki), czy kongi (bębny kubańskie), co stanowi znaczne rozszerzenie usługi. Prestiżu i poczucia wyjątkowości dodaje ściana multimedialna LED o wymiarach 6m2, która jest nie tylko dekoracją, ale przede wszystkim nośnikiem filmów i zdjęć młodej pary, która od tej chwili nie musi się przejmować absolutnie niczym. Wystarczy, że udostępni swoje materiały. Przejmuję na siebie odpowiedzialność za realizację agendy, współpracę z obsługą oraz za całościowe ogarnięcie przestrzeni weselnej włącznie z powitaniem gości już przed salą weselną. Daję młodej parze niebywały spokój psychiczny. Zapomnij o tym, czego doświadczyłeś do tej pory na weselach. Nadeszła nowa era, więc przygotuj się na niespodziewane.

Pytania i odpowiedzi

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Przykładowo, soboty letnie często są zajęte już na półtora roku wcześniej, ale w zamian do dyspozycji są często pozostałe dni tygodnia. Niektóre terminy zimowe są możliwe do zarezerwowania nawet z 3-miesięcznym wyprzedzeniem. Informacji o dyspozycyjności wskazanego terminu udzielam od razu, natychmiast podczas nawiązania ze mną kontaktu.

Tak: akordeonista podczas błogosławieństwa i wyjścia z domu / oprawa muzyczna w kościele / animator dla dzieci / magiczne lustro (fotobudka) / fotograf / kamerzysta / dekoracja światłem sali weselnej / barman / taniec w chmurach

Opinie

5.0

Średnia ocena: 5.0 / 5 z 2 opinii

5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
0
0%
Kucharski Music
Kucharski Music

od 7000 do 11000 zł

jakość usługi

zgodność z ofertą

komunikatywność

terminowość

Podaj imię:*

Podaj adres email:*

Treść opinii:*

*Pola obowiązkowe

Wiadomość do

Kucharski Music

*pola obowiązkowe