Atrakcje na wesele Hopla KIDS - animacje & pokazy - Opinie, ceny, zdjęcia
Hopla KIDS - animacje & pokazy
Hopla KIDS - animacje & pokazy

od 150 do 1500 zł

Hopla KIDS - animacje & pokazy

Oferta

Działamy w obszarach

Animator dla dzieci Anioł na szczudłach Artysta Balony Bańki mydlane Iluzjonista na wesele Klaun Pokazy laserowe Teatr ognia Unikatowe atrakcje

O nas

Chcielibyście, aby w tym wyjątkowym dniu towarzyszyli Wam najbliżsi: rodzina i przyjaciele. Także, Ci “dzieciaci”.
Macie stresa, że na liście gości znalazło się całkiem sporo dzieciaczków? A może martwicie się, że ich rodzice nie będą bawili się “na całego”, jak na wesele przystało, gdyż spędzą czas biegając między salą weselną a bawialnią?
Hola, stop! Do akcji wkracza “Hopla” ;-)

Waszymi pociechami w tym wyjątkowym dniu zajmą się wyszkoleni animatorzy, którzy mają mnóstwo pomysłów na doskonałą zabawę.
Klasyczne zabawy łączymy z autorskimi pomysłami, a ponadto przeprowadzamy zabawy cyrkowe połączone z pokazami umiejętności. Nikt się nie będzie nudził, a program zawsze dostosowujemy do wieku uczestników. U nas jest naprawdę wesoło, a czas upływa niepostrzeżenie.
Zadbamy o cudowną atmosferę i sprawimy, że ten dzień będzie wyjątkowy nie tylko dla Państwa Młodych.

Dlaczego Hopla?

Zaskoczenie to nieodłączny element naszych imprez, pakujemy tylko najfajniejsze rekwizyty, dlatego sami mamy frajdę mogąc się tym wszystkim podzielić.
Kilka asów ukrytych w rękawie to sposób na bardziej nieśmiałych czy przekornych uczestników naszych zabaw. Śmiejemy się do rozpuku, a razem z nami wszyscy
w około.

“Mamo, ja jeszcze nie chcę iść do domu!” - to chyba najlepsza możliwa rekomendacja od naszych najmłodszych klientów, ale organizujemy także animacje i atrakcje sceniczne dla starszej widowni. Jesteśmy elastyczni, kreatywni i pomysłowi, gdyż w naszym zespole oprócz animatorów są także inni artyści: magicy, klauni, tancerze ognia, zaklinacze baniek mydlanych, itp. Nad uwiecznieniem tych super chwil może czuwać nasz fotograf.

Jesteśmy młodym zespołem artystów, którzy kochają swoją pracę i pragną dzielić się z innymi swoją energią i pasją. Uwielbiamy naszą pracę: jesteśmy “Hopla” i mamy hopla na
punkcie dobrej zabawy!

Zapraszamy do wspólnej zabawy ;-)

Opinie

-

brak opinii

5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
0
0%
Hopla KIDS - animacje & pokazy
Hopla KIDS - animacje & pokazy

od 150 do 1500 zł

jakość usługi

zgodność z ofertą

komunikatywność

terminowość

Podaj imię:*

Podaj adres email:*

Treść opinii:*

*Pola obowiązkowe

Wiadomość do

Hopla KIDS - animacje & pokazy

*pola obowiązkowe