Atrakcje na wesele BELLA- Mobilny bar - Opinie, ceny, zdjęcia
BELLA- Mobilny bar
BELLA- Mobilny bar
  • +48 60... Pokaż numer telefonu
POLECANA WYRÓŻNIONA

BELLA- Mobilny bar

Oferta

Dodatkowe usługi

  • barman prosecco bar

Działamy w obszarach

Barman Unikatowe atrakcje Winne wesele

O nas

Przedstawiamy wyjątkową atrakcję na Wasze wesele – mobilny bar w formie eleganckiej toaletki! To nie tylko stylowy dodatek do dekoracji, ale także doskonała okazja, by zaskoczyć swoich gości. Nasz mobilny bar oferuje możliwość samodzielnego nalewania wina lub piwa, co sprawia, że każdy może poczuć się jak w ekskluzywnym barze. Pięknie zdobiona toaletka, ozdobiona świeżymi kwiatami i delikatnym oświetleniem, stanie się centralnym punktem przyjęcia, zachęcając do integracji i zabawy. Zanurz się w atmosferze luksusu i swobody, oferując swoim gościom coś naprawdę niezapomnianego!

Podczas imprezy oferujemy obsługę Belli, jednak oczywiście goście mogą sami nalewać alkohol i tworzyć drinki. My dbamy o czystość i uzupełniamy lód, owoce i syropy barmańskie.

Nasza Bella to nie tylko %. Może zaoferować Wam idealnie schłodzone piwa i wina bezalkoholowe. Jeśli macie jakieś inne życzenia, to Bella jest otwarta na nowe pomysły (np. na lemoniadę czy napoje energetyczne).
Piękna toaletka jest niezwykle fotogeniczna, więc będzie idealnym dodatkiem do zdjęć podczas wesela i innych sesji zdjęciowych.

Razem z mobilnym barem oferujemy też w niższej cenie telefon życzeń (audio księgę gości) i personalizowane lustro. Wszystko w spójnej, uniwersalnej kolorystyce.

PAKIETY:
Do wyboru są 4 pakiety:
- MINI BELLA: z samym winem lub frizzante
- WINNA BELLA: z winem lub frizzante oraz owocami i syropami barmańskimi
- PIWNA BELLA: z piwem i syropami barmańskimi
- ZMIESZANA BELLA: wino lub frizzante + piwo oraz owoce i syropy barmańskie

Do każdego pakietu wliczone są kieliszki, pokale lub ekologiczne kubki oraz obsługa przynajmniej 4H. Zawsze ustalamy z Wami ilość kegów, rodzaje syropów i dodatków. Gdyby w trakcie imprezy zabrakło alkoholu, to bez problemu możecie dokupić wybrany keg podczas wesela. W sytuacji w której nie zostanie zużyty cały alkohol, jest on oczywiście do Waszej dyspozycji.

DOJEDZIEMY WSZĘDZIE :)

Pytania i odpowiedzi

Prosecco Bella serwuje pyszne wino, frizzante, piwo lub drinki. Może zaoferować też napoje bezalkoholowe.

Bella jest nowością więc ma jeszcze wolne terminy, najlepiej skontaktować się z Nami jak najszybciej, ale zamównienia na terminy last minute oczywiście też realizujemy.

Obsługa baru trwa zazwyczaj od 4 godzin. Istnieje możliwość wynajęcia Belli na czas wesela oraz poprawin.

Razem z mobilnym barem oferujemy też w niższej cenie telefon życzeń (audio księgę gości) i personalizowane lustro. Wszystko w spójnej, uniwersalnej kolorystyce. Jesteśmy również certyfikowanymi Wedding Plannerami, więc chętnie wesprzemy Was w organizacji wymarzonego ślubu i wesela.

Opinie

-

brak opinii

5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
0
0%
BELLA- Mobilny bar
BELLA- Mobilny bar
  • +48 60... Pokaż numer telefonu
Zadzwoń

jakość usługi

zgodność z ofertą

komunikatywność

terminowość

Podaj imię:*

Podaj adres email:*

Treść opinii:*

*Pola obowiązkowe

Wiadomość do

BELLA- Mobilny bar

*pola obowiązkowe