Fotografia i film A.Piłkowska Fotografia - Opinie, ceny, zdjęcia
A.Piłkowska Fotografia
A.Piłkowska Fotografia

od 1800 do 4500 zł

A.Piłkowska Fotografia

Oferta

  • reportaż ślubny
  • plener
  • sesja narzeczeńska
  • fotoksiążka
  • sesja zagraniczna
  • tradycyjny album
  • film ślubny
  • teledysk ślubny

Dodatkowe usługi

  • jednorazowe aparaty fotograficzne dla gości, zdjęcia analogowe z wesela i ceremonii

O nas

Każdy szuka czegoś, co da mu radość i satysfakcję. Pasja, w której będzie się realizował i rozwijał. Moją – nie jedyną, ale największą – jest fotografia.
Czekam na ten jeden, właściwy, idealny moment. Najważniejsza w fotografii jest dla mnie prawda i piękno oraz by moja fotografia dawała odbiorcom tyle radości, ile mi podczas tworzenia.
Inspiruje mnie przyroda i naturalne światło. Staram się aby zdjęcia były jasne, naturalne, pełne emocji i koloru. Uwielbiam styl rustykalny, boho, wianki, ciepłe światło zachodzącego słońca.
Reportaż ślubny to pokazanie dnia Waszego ślubu w sposób naturalny i prawdziwy. Fotografie ślubne to nic innego jak utrwalone w obrazach historie o emocjach, miłości, szczęściu, rodzinie i przyjaciołach. Zdjęcia, które wykonuję są naturalnym i prawdziwym obrazem wspomnień, nie ma tam sztucznej reżyserii życia. Zadaniem fotografa jest wyłapywanie naturalnych i spontanicznych scen, pełnych humoru i zabaw. To właśnie te fotografie wzbudzają w moich klientach największe emocje.

Reportaż, który oferuję, jest nastawiony na jakość nie na ilość. Każde ujęcie powstaje najpierw w mojej głowie, a później przez naciśnieńcie spustu migawki zostaje uwiecznione na zdjęciu. Zdjęcia ślubne uzupełnione o piękne portrety i detale tworzą reportaż, które pozostaną w pamięci na długie lata.

Jeżeli zależy Wam na dynamicznym, zaskakującym fotoreportażu pełnym spontanicznych i naturalnych kadrów. Potraficie docenić kreację i nieszablonowe światło. Macie ciekawą wizję swojego ślubu i szukacie fotografa, który w pełni odda klimat tego wyjątkowego dnia- zapraszam.
Najczęściej reportaże ślubne wykonuje w województwie Podlaskim, jednak odległość nie ma znaczenia. Liczą się tylko piękne zdjęcia.

Pytania i odpowiedzi

Najlepiej rezerwować termin minimum 6 miesięcy przed ślubem, chociaż próbować zawsze warto ze względu na to, że trafimy wolny termin.

Najczęściej zlecenia realizowane są w ciągu miesiąca. Jednak termin całkowitej realizacji zlecenia wynosi maksymalnie 90 dni. Dyktowane jest to przede wszystkim troską o jak najwyższą jakość wykonanej usługi.

W podstawie mojej oferty znajdują się przygotowania, ceremonie, przyjęcie weselnie nie dłużej niż do godziny 0:00. A także 400 zdjęć poddanych autorskiej obróbce fotograficznej, 70 fotografia na jedwabnym papierze zapakowanych starannie w ozdobne pudełko i pendrive ze wszystkimi zdjęciami. A wyróżnia się możliwością niespodzianki dla gości weselnych w postaci jednorazowych aparatów fotograficznych oraz zdjęcia analogowe z wesela.

Tak, jest możliwość obejrzenia zdjęć kilka dni po weselu w galerii internetowej. Wszystkie zdjęcia do foto albumów, albumów tradycyjnych czy fotoksiążek, są wybierane przez Parę Młodą.

Usługa trwa 12 godzin, ale nie dłużej niż do 1:00.

W podstawowej ofercie znajduje się Przygotowania / Błogosławieństwo / Ceremonia ślubna Życzenia Reportaż z przyjęcia (max. Do 1:00) Galeria internetowa ze zdjęciami do prezentacji bliskim Ozdobne pudełko + pendrive ze zdjęciami + 70 szt. Zdjęć wywołanych na jedwabnym papierze 400 szt. Fotografii poddanych profesjonalnej obróbce graficznej Plener ślubny

Całość usługi uzupełniona jest o ozdobne personalizowane pudełko wraz z pendrive. W pudełku znajduje się 70 fotografii wywołanych na jedwabnym papierze.

Tak.

Opinie

-

brak opinii

5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
0
0%
A.Piłkowska Fotografia
A.Piłkowska Fotografia

od 1800 do 4500 zł

jakość usługi

zgodność z ofertą

komunikatywność

terminowość

Podaj imię:*

Podaj adres email:*

Treść opinii:*

*Pola obowiązkowe

Wiadomość do

A.Piłkowska Fotografia

*pola obowiązkowe